banner6

Kardeşlik duygularımızı geliştirmeye çalışalım

Adana Valisi Mustafa Büyük, ramazan Bayramı nedeniyşle vatandaşların bayramını kutladı, nasihatte bulundu

Kardeşlik duygularımızı geliştirmeye çalışalım

ADANA (İHA) - Adana Valisi Mustafa Büyük, “Ramazan Bayramını fırsat bilerek, birlik ve beraberliğimizi koruyup, huzur ve barış ortamını sürdürüp, kardeşlik duygularımızı geliştirmek için daha çok çaba göstermeliyiz” dedi. 
  Vali Büyük, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında, yardımlaşma, dayanışma, kardeşlik, birlik ve beraberlik duygularının en yoğun yaşandığı, rahmet ve bereket ayı olan bir Ramazan’ı daha uğurlamanın hüznünü ve bu mübarek ayın sonunda bayrama kavuşmanın huzur ve mutluluğunu hep birlikte yaşadıklarını ifade etti.
  Büyük, mesajında şunları kaydetti:
  "Bilindiği gibi bayramlar, milli ve manevi duyguların zirveye çıktığı, toplumda birlik, beraberlik, sevgi ve saygının pekiştiği, dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu, müstesna günlerdir.
  Bu vesileyle, idrak ettiğimiz Ramazan Bayramını fırsat bilerek, birlik ve beraberliğimizi koruyup, huzur ve barış ortamını sürdürüp, kardeşlik duygularımızı geliştirmek için daha çok çaba göstermeliyiz.
  Vatandaşlarımızın bu bayramı huzur ve güven içinde geçirmeleri için gerekli olan tedbirler alınmıştır. Bayram süresince görevi başında olan güvenlik, zabıta, itfaiye ve sağlık personeli başta olmak üzere tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyor, görevlerinde başarılar diliyorum.
  Bu duygu ve düşüncelerle; Mübarek Ramazan Bayramı’nın İlimize, Ülkemize, Milletimize, İslam alemine ve tüm dünyaya huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini Yüce Allah’tan diliyorum.
 

Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2014, 17:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER