banner6

Kılıç: Kongrelerimizi tedbirler kapsamında gerçekleştiriyoruz

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç gerçekleştirilen Dargeçit, Midyat ve Kızıltepe kongrelerinin ardından yaptığı durum değerlendirmesinde, “Kongrelerimiz pandemi süreci dolayısıyla iki defa ertelenmesine rağmen delegelerimizin, teşkilatlarımızın ve vatandaşlarımızın yoğun katılımlarıyla gerçekleştirdik” dedi.

Kılıç: Kongrelerimizi tedbirler  kapsamında gerçekleştiriyoruz

Adnan AVUKA

MARDİN (İLKHABER) - AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç gerçekleştirilen Dargeçit, Midyat ve Kızıltepe kongrelerinin ardından yaptığı durum değerlendirmesinde, “Kongrelerimiz pandemi süreci dolayısıyla iki defa ertelenmesine rağmen delegelerimizin, teşkilatlarımızın ve vatandaşlarımızın yoğun katılımlarıyla gerçekleştirdik” dedi.

TEDBİRLERİ ELDEN BIRAKMADIK

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de etkisini gösteren Korona virüs salgını sebebiyle erteledikleri kongreleri yeniden gerçekleştirmenin onurunu yaşadıklarını söyledi. Kılıç, “AK Partimizin her geçen gün milletimiz tarafından artan destekleriyle, kongrelerimizin coşkulu ve beklentilerimizin de üstünde karşılık bulması bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor. Kongrelerimiz boyunca olmazsa olmazımız olan tedbirleri asla elden bırakmadık. Her konuğumuzun hijyen, sosyal mesafe, maske kurallarına eksiksiz bir şekilde riayet etmelerini sağladık. Teşkilat başkanlığımızın uyulması gereken tüm kuralları harfiyen yerine getirdik. Korumalı giysili görevlilerimiz tarafından kongre salonumuza teşrif eden her konuğumuzun tek tek ateşi ölçüldü. Amacımız pandemi sürecinde gerçekleştirdiğimiz kongrelerimizde tek bir vatandaşımızın bile hastalığa bulaşmamasıdır. Bu konuda almış olduğumuz tüm tedbirlere gerekli hassasiyeti gösteren gönüldaşlarımıza yürekten teşekkür ediyorum” diye konuştu.

YÜZDE DOKSANIN ÜSTÜNDE BİR KATILIM OLDU

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, katılımın yüksek olduğunu belirterek, “Birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularıyla gerçekleştirdiğimiz kongrelerimizde, içinde bulunduğumuz koşullara rağmen delegelerimizin yüzde 90’nın üstünde bir katılım sağlaması teşkilatlanmadaki üstün başarımızın en büyük göstergesidir. Tamamladığımız Dargeçit, Midyat ve Kızıltepe İlçelerimizin kongrelerinde teşkilatlarımızın ve vatandaşlarımızın sabırla kongre salonlarımıza gelerek kurallara riayet etmesinin yanında coşkuyu elden bırakmaması AK Partimize olan sahiplenmenin güzel bir örneği oldu. Milletimizin bu kararlı duruşu sayesinde hizmet yolunda ilerleyişimiz katlanarak artacaktır. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘biz bu millete hizmetkar olmaya geldik’ sözleri riyasetinde durmadan ilerlemeye devam diyoruz” şeklinde konuştu.

YENİ BİR MİLADIN KAPISINI ARALAYAN TEK LİDER ERDOĞAN’DIR

  1. ayının 19’unda gerçekleştirmeyi planladıkları Nusaybin ana kademe ilçe kongresinin ardından kadın ve gençlik kollarının kongrelerini gerçekleştireceklerini söyledi. Kılıç, “Bu kongrelerimizi de aynı tedbir, heyecan ve coşkuyla tamamlamayı amaçlıyoruz. AK Parti yediden yetmişe her kesimi bağrına basmış ve ülkemizin her bir köşesine hizmeti götürmüş tek partidir. AK Parti genciyle, kadınıyla büyük teveccühlere mazhar olan liderimizle birlikte her zorluğun üstesinden gelmiş ve her koşulda ülkesini kalkındırmayı başarmıştır. Buradan gençlerimize ve çok değerli hanım kardeşlerimize çağrım, liderimizi ve partimizi asla yalnız bırakmayın. Unutmayın ki ülkemizi en kötü şartlardan dünyanın en büyük ülkeleri arasına alan ve dünya ‘beşten’ büyüktür diyerek yeni bir miladın kapısını aralayan tek lider Recep Tayyip Erdoğan’dır”.

Öte yandan Kılıç gerçekleştirdikleri kongrelerde zorlu görevi üstlenen ilçe başkanlarına ve yönetimlerine hayırlı olsun temennisinde bulunup başarılar diledi.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER