banner6

Kokulu seçim çalışması

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Seyhan Belediye Başkan Adayı Abdullah Çalışkan, seçim çalışması kapsamında ilçede bulunan tüm evlere ve otomobillere kolonya ve otomobil kokusu dağıtıyor.

Kokulu seçim çalışması

Bayram BULUT

ADANA (İLKHABER)  - MHP’nin Seyhan Adayı Abdullah Çalışkan seçim çalışmalarını sürdürüyor. İlçe sorunlarına hakimiyeti ile dikkat çeken Çalışkan, çalışmaları kapsamında ev ev üzerinde kendi fotoğrafı bulunan kolonya şişelerini dağıttırıyor. Evlere dağıtılan kolonyaların yanı sıra otomobillere de üzerinde “Seyhan’a Çalışkan Başkan” sloganıyla hazırlanan araç kokuları bırakılıyor. Yapılan bu çalışma ile Çalışkan’ın “oylarınıza talibin seçilmem durumunda temiz ve hijyenik bir Seyhan’da yaşanılacak” vurgusunun yapıldığı ileri sürülüyor.


NEDEN ADAY?

Çalışkan gönderdiği hediyelerin özerine öz geçmişini ve neden olduğunu da belirtmeyi ihmal etmiyor. Çalışkan neden aday olduğunu şu ifadelerle açıklıyor. “Belediye, toplumsal barışın sağlanması ve kentsel refahın eşit ve adil olarak dağıtılmasından sorumludur. Ne yazık ki bugün Seyhan’ın yaşadığı kentsel sorunlar vatandaşımıza ızdırap verecek boyutlara gemleştir. Çünkü Seyhanlı sahipsizdir ve yıllardır belediyecilik hizmetleri açısından ihmal edilmiştir. Aslında ihmal edilen yalnızca belediyecilik hizmetleri değil, Seyhan’daki birlik beraberlik ve kardeşliktir.


SOSYAL BARIŞ

Seyhan’ın sokak ve caddelerinin demokratik taleplerini dikkatte alan bir kentsel yönetim modeli inşa etme sorumluluğuyla, önümüzdeki 5 yıllık dönemde ayırmadan, ayrıştırmadan, ötekileştirmeden, herkese eşit ve adil hizmet vermek ve Seyhan’da sosyal barışı gerçekleştirmek için adayım. Yıllardır sürdürdüğüm temiz siyaset, ilkeli siyaset anlayışını şimdi Seyhan’da “Temiz Belediyecilik” olarak uygulamak için adayım. Seyhan’a ve Seyhanlı’ya hizmet etmek için adayım”

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2014, 15:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42