banner6

Kozan AK Parti yönetimi, Milletvekili Erdinç ile bir araya geldi

AK Parti Kozan ilçe başkanlığına yeniden seçilen Avukat Yusuf bilgili ve ilçe yönetim kurulu üyelerine AK Parti Adana Milletvekili Mehmet Şükrü Erdinç hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Kozan AK Parti yönetimi, Milletvekili Erdinç ile bir araya geldi

ADANA (İLKHABER)-AK Parti Kozan ilçe başkanlığına yeniden seçilen Avukat Yusuf bilgili ve ilçe yönetim kurulu üyelerine AK Parti Adana Milletvekili Mehmet Şükrü Erdinç hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

AK Parti Adana Milletvekili Mehmet Şükrü Erdinç Kozan İlçe Başkanı Yusuf Bilgili, yönetim kurulu üyeleri ve partililer ile Kozan’da bir araya geldi. AK Parti Kozan İlçe Başkanı Yusuf Bilgili’yi ilçe teşkilatında yeniden göreve gelmesi ve yönetim kurulu üyeleri birlikte ziyaret eden Erdinç ilçe yönetimine hayırlı olsun diyerek AK Partinin hizmet bayrağını daha yukarı taşımak için yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Kozan AK Parti İlçe Başkanı Yusuf Bilgili Milletvekili Mehmet Şükrü Erdinç’e ziyareti için teşekkür ederek ilçede yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Milletvekili Erdinç Kozan’ın ekonomik ve kültürel anlamda gelişmesi için hazırlanan proje ve talepleri not aldığı ziyarette ilçe yönetimine başarılar diledi.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42