banner6

Küçük başkan okuluna oturma grubu istedi

Adana'nın Ceyhan ilçesinde, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan İlköğretim Öğrencisi Aynur Demir, okuluna oturma grubu istedi.

Küçük başkan okuluna oturma grubu istedi
Küçük başkan okuluna oturma grubu istedi

 

  ADANA (İHA) - Adana'nın Ceyhan ilçesinde, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan İlköğretim Öğrencisi Aynur Demir, okuluna oturma grubu istedi.

  Arif Hasan Bilici İlköğretim Okulu öğrencilerinden Demir, öğrenci arkadaşları ve öğretmenleriyle birlikte Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'yü makamında ziyaret etti. Başkan Sözlü'den belediye çalışmaları hakkında bilgiler alan Demir, belediyecilik anlamında verilen hizmetlerden de memnun olduklarını söyledi.

  Başkan Sözlü'ye ilçeye verdiği hizmetlerden dolayı da teşekkür eden Demir, başkandan ise okullarına oturma grubu hediye etmesini istedi. Öğretmen ve öğrencilerin sorunlarını dinleyen Başkan Sözlü ise Ceyhan Belediyesi olarak yaptıkları çalışmalar ve projeler hakkında bilgiler vererek her zaman eğitimin yanında olduklarını söyledi.

  Ziyaret sonrası öğrencilere hediyeler sunan Sözlü, öğrencilerden eğitim ve öğretim hayatlarında çok başarılı olmalarını, gelecekte devletin yönetim kademelerinde görev almak için hazır olmalarını istedi.

  Ziyarete Arif Hasan Bilici İlköğretim Okulu Müdür Vekili Ömer Ala, Müdür Yardımcısı Gökhan Genç ve okul öğrencilerinden Esra Sezer de katıldı.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER