banner6

Küçük Mahir sünnet oldu

Adana’nın sevilen oto galericilerinden Mustafa Polat ile işi Zelal Polat’ın biricik oğulları Mahir Polat (2)erkekliğe ilk adımı attı.

Küçük Mahir sünnet oldu

Metin Maracı

ADANA (İLKHABER)-Adana’nın sevilen oto galericilerinden Mustafa Polat ile işi Zelal Polat’ın biricik oğulları Mahir Polat (2)erkekliğe ilk adımı attı.

Küçük Mahir’in sünneti KOVİD 19 nedeniyle alınan tedbirler nedeniyle sade bir şekilde gerçekleşti. Sünnet kıyafetini giyen Küçük Mahir’in bu önemli anını ölümsüzleştirmek için ilk önce hatıra fotoğrafları çekildi. Adana’nın gözde yerlerinden olan Seyhan Nehri ve Merkez Park içerisinde fotoğraf çekimleri yapıldı. Küçük Mahir’in bir birinden ilginç pozlar vererek fotoğraf çekilmesi görenleri gülümsetti.

HATIRA FOTOĞRAFLARI ÇEKTİRİLDİ

Merkez Park içerisinde bulunan eski savaş gemisi ve tank ile önce fotoğraflar çekilen Küçük Mahir, daha sonda ise Dilberler Sekisi mevkiinde bulunan alana götürülerek Gençlik Köprüsü üzerinden geçti. Köprü üzerinde de fotoğraflar çekilen Küçük Mahir görenlerin ilgi odağı oldu. Etrafa gülücükler saçan Küçük Mahir, zaman zaman fotoğraf makinesinden patlayan flaş ışıklarına da kızdı.

SÜNNET İŞLEMİ GERÇEKLEŞTİ

Hatıra fotoğraflarının ardından özel bir polikliniğe götürülen Küçük Mahir’in sünnet işlemi gerçekleştirildi. Küçük Mahir’in kirveliğini Muhabirimiz Bayram Bulut üstlendi. Acısız bir sünnet işleminin gerçekleşmesinin ardından Küçük Mahir eve götürüldü. Pandemi nedeniyle Polat Ailesi ‘Hayırlı olsun’ dileklerini telefonla kabul etti.

POLAT AİLESİ’NDEN TEŞEKKÜR

Erkekliğe ilk adımı atan Küçük Mahir’in Babası Mustafa Polat ile Annesi Zelal Polat, “Bizler güzel bir sünnet töreni düzenlemeyi planlıyorduk. Ancak pandemi sürecinden geçiyoruz. Bu nedenle insanlar riske atmamak adına sade bir şekilde kendi aramızda sünettimizi gerçekleştirdik. Telefonla arayarak, mesaj atarak bizlere hayırlı olsun temennisinde bulunan tüm eş dost ve arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandılar.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER