banner6

Küçük’ten Büyükhatipoğlu’na ve meclis üyelerine plaket

Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, Büyükşehir Yasasıyla birlikte 30 Mart yerel seçimlerinden sonra çalışmaları sona erecek olan İl Özel İdaresi yetkilileri ve İl Genel Meclisi üyeleriyle bir araya geldi.

Küçük’ten Büyükhatipoğlu’na  ve meclis üyelerine plaket

Küçük’ten Büyükhatipoğlu’na

ve meclis üyelerine plaket

 

 

Sedat ATİLLA

ŞANLIURFA(İLKHABER) - Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, Büyükşehir Yasasıyla birlikte 30 Mart yerel seçimlerinden sonra çalışmaları sona erecek olan İl Özel İdaresi yetkilileri ve İl Genel Meclisi üyeleriyle bir araya geldi.

Vali Küçük yaptığı konuşmada; düzenlenen yemeği bir veda yemeği olarak kabul etmediğini belirterek, meclis üyelerinin tecrübelerinden her zaman istifade etmeyi düşündüğünü ifade etti. İl Özel İdaresi ve İl Genel Meclisine yaptıkları başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür eden Vali Küçük; “Hizmetlerinizle çok güzel bir kapanış gerçekleştirdiniz. Son dönemlerinizde çok önemli işlere imza attınız. Bu çalışmaları yürütürken çalıştığınız eski valimiz Celalettin Güvenç beye de teşekkür ediyorum. Şanlıurfa’nın hatıralarında hepiniz muhakkak yerinizi alacaksınız. Bundan sonraki yaşamlarınızda ailelerinizle beraber sağlık ve mutluluk diliyorum” dedi.

Vali Küçük özveri ile çalışan ve çok önemli çalışmalara imza atan Genel Sekreter Uğur Büyükhatipoğlu’na ve kurumda çalışan işçisinden memuruna, sözleşmeli çalışanına kadar herkese teşekkür etti.

 İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Yavuz ise yaptığı konuşmada: “Hizmet süremiz içerisinde Şanlıurfa’nın ve Şanlıurfalıların menfaatine yapılan çalışmalarda desteğinizi bizlerden esirgemediğiniz için siz meclis üyesi arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Sadece yol yapmadık, köylere su götürmedik. Göçerlerin sorunları ile ilgilendik, Doğunun saklı cenneti Halfeti de ve diğer ilçelerimize meclis toplantılarımızı gerçekleştirdik, Eğitime, sağlığa, spora da elimizden geldiğince destek verdik.

Yavuz Çalışmalarımızda İl Özel İdaresinin büyün kademelerine Gece gündüz çalışan ve önemli çalışmalara imza atan Genel Sekreterimiz Sayın Uğur Büyükhatipoğlu’na teşekkür ediyorum” dedi.

Yapılan açıklamaların ardından Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük tarafından İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Yavuz’a, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Uğur Büyükhatipoğlu’na ve meclis üyelerine teşekkür plaketi takdim edildi.

 

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2014, 17:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42