banner6

Kutlu’dan Arslan’a ‘Mezopotamya’ kitabı

Doğu ve Güneydoğu Kültür Sanat Derneği Spordan Sorumlu Komisyon Başkanı ve Türkiye Bisiklet Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Zeki Kutlu, Doğu ve Güneydoğu Kültür Sanat Derneği 23 İlden Sorumlu Başkanı, İLKHABER, İLKSES ve Güney Hakimiyet Gazeteleri İmtiyaz Sahibi ve İş İnsanı Halil Arslan’a ‘Mezopotamya’ adlı kitabını hediye etti.

Kutlu’dan Arslan’a ‘Mezopotamya’ kitabı

EMRE EKİCİ

ADANA(İLKHABER)-Doğu ve Güneydoğu Kültür Sanat Derneği Spordan Sorumlu Komisyon Başkanı  ve Türkiye Bisiklet Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Zeki Kutlu,  Doğu ve Güneydoğu Kültür Sanat Derneği 23 İlden Sorumlu Başkanı, İLKHABER, İLKSES ve Güney Hakimiyet Gazeteleri İmtiyaz Sahibi ve İş İnsanı Halil Arslan’a ‘Mezopotamya’ adlı kitabını hediye etti.

Mezopotamya’nın uygarlık tarihinde çok önemli yeri bulunduğuna işaret eden Halil Arslan,  “Mezopotamya aynı zamanda insanlık tarihinin de başlangıç noktasıdır. Tarih boyunca burada çok çeşitli medeniyetler yaşamış, bu medeniyetlere beşiklik etmiştir Mezopotamya. Bu nedenle bu değerli kitap aynı zamanda da çok anlamlıdır. Derneğimizin Spordan Sorumlu Komisyon Başkanı Sayın Zeki Kutlu aynı zamanda Kocaeli Üniversitesi’nde hoca ve  Türkiye Bisiklet Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesidir. Bu değerli hocamıza, bu anlamlı hediyesi için teşekkür ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum” dedi. 

Kocaeli Ticaret Odası Basın Danışmanı Süleyman Durak’ı da ziyaret eden Arslan,  Süleyman Durak kardeşimizle çok eski yıllara dayanan bir dostluğumuz var. Çok uzun yıllar öncesi  Adana’dan tanışıyoruz. Çok iyi bir dostluğumuz var. İyi insanlar iyi izler bırakır.  Bu nedenle ziyaret etmeden geçemeyeceğim ender insanlardan biridir” dedi.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER