banner6

Lemon Midye ve Leziz Kokoreç’ açıldı

Son yıllarda insanların çok tercih ettiği ürünler arasına giren kokoreç ve midye Adana’da da büyük talep görmeye başladı. Adana her ne kadar kebap ve şalgamla anılsa da özellikle gecenin geç saatlerinde aranan lezzetler olan kokoreç ve midye satan yerler artarak devam ediyor.

Lemon Midye ve  Leziz Kokoreç’ açıldı

Tevfik DİNÇKALMIŞ

ADANA (İLKHABER) – Son yıllarda insanların çok tercih ettiği ürünler arasına giren kokoreç ve midye Adana’da da büyük talep görmeye başladı. Adana her ne kadar kebap ve şalgamla anılsa da özellikle gecenin geç saatlerinde aranan lezzetler olan kokoreç ve midye satan yerler artarak devam ediyor.

Adana’nın Çukurova İlçesi İller Bankası kavşağında sektöre yeni bir adres kazandıran ‘Lemon Midye ve Leziz Kokoreç’ daha açıldığı ilk gün vatandaşların akınına uğradı.

Açılışa büyükşehir belediyesi eski başkanı Hüseyin Sözlü’nün de katıldığı ‘Lemon Midye ve Leziz Kokoreç’te açılışa gelen davetlilere midye ve kokoreç ikramında bulunuldu. Hem gece hem de gündüz müşteri akınına uğrayan iş yerinde çeşit çeşit alternatifleri bir arada bulmak mümkün. Haftanın 7 günü ve her saati ailenizle gidebileceğiniz adrese, hafta sonları yoğunluk ikiye katlanıyor.

Çok sayıda katılımcının yer aldığı açılış töreninde konuşan Adana Büyükşehir Belediyesi eski başkanı Hüseyin Sözlü, “Damak tadına hitap eden ve güzel bir bölgede açılan iş yerimizin hayırlı olmasını diliyorum. Lezzeti dillere destan kokoreç ve midyenin vatandaşlarımız tarafından beğenileceğini umut ediyorum” dedi.

Lemon Midye ve Kokoreç’in işletmecisi Halime Gülşah Durmaz da açmış oldukları yeni lezzet durağı ile tüm Adanalılara hitap etmenin gururunu yaşadıklarını belirterek, “Kokoreç ve midye lezzetini vatandaşlarla buluşturmanın heyacanını yaşıyorum. Bu güzel lezzeti farklı bir sunumla müşterilerimize sunuyoruz. Adana’mızın özlenen bu lezzeti için açtığımız işletmemiz, hijyenik lezzet duraklardan biridir. Güler yüzlü elamanlarımızla sizlere hizmet edeceğiz” dedi.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER