banner6

Lüks otomobil yaya geçidini böyle işgal etti

Adana’da yaya geçidine park ederek geçidi tamamen kullanılamaz hale getiren lüks otomobil yayaların karşıdan karşıya geçmelerine engel oldu.

Lüks otomobil yaya geçidini böyle işgal etti

Bayram BULUT

Özel Haber

ADANA (İLKHABER)- Adana’da yaya geçidine park ederek geçidi tamamen kullanılamaz hale getiren lüks otomobil yayaların karşıdan karşıya geçmelerine engel oldu.

Duyarsız sürücülerin yaya geçitlerine araçlarını park etmesi konusu devam ediyor. Trafik polislerinin sık sık uygulama yapması ve sürücüleri uyarmasına rağmen, duyarsız sürücüler araçlarını gelişi güzel yay geçitlerine park etmeye devam ediyor. Son olarak, Seyhan İlçesi Türk Kuşu Kavşağı’nda dönüş yolu olması ve yaya geçidi bulunmasına rağmen 01 AFK 473 plakalı lüks bir otomobil aracını park ettiği görüldü.

İsmet İnönü Parkı istikametinden geldiği tahmin edilen lüks otomobil, D400 Kara yoluna döner dönmez aracını yaya geçidinin bulunduğu yere park etti. Kentin en işlek yaya geçitlerinden olan alanda geçidi tamamen kapatan lüks otomobil nedeniyle vatandaşlar karşıdan karşıya geçmekte zorluk yaşadı.

Daha önce aynı noktada çok sayıda araca ceza yazılmasına ve araçların çekilmesine rağmen duyarsız sürücünün aracını park etmesine vatandaşlar tepki gösterdi. Vatandaşlar, sürücülerin daha duyarlı olmasını istedi.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER