M1 Merkez Adana’da ”Karabela” fırtınası esti

Sonbahara neşe getiren, kahkaha dolu bir yol filmi; ‘Kara Bela’nın Adana gösterimi 18 Eylül Cuma günü gerçekleşti. M1 Merkez AVM Cinemaximum’da gerçekleştirilen gösterime filmin başrol oyuncuları Cengiz Bozkurt, Seda Bakan ve Cihan Ercan da katıldı.

M1 Merkez Adana’da ”Karabela” fırtınası esti

M1 Merkez Adana’da ”Karabela” fırtınası esti 

 

  

 

 

 

ADANA(İLKHABER) - Sonbahara neşe getiren, kahkaha dolu bir yol filmi; ‘Kara Bela’nın Adana gösterimi 18 Eylül Cuma günü  gerçekleşti. M1 Merkez AVM Cinemaximum’da gerçekleştirilen gösterime filmin başrol oyuncuları Cengiz Bozkurt, Seda Bakan ve Cihan Ercan da katıldı.

 

 

 

   İlk gösterimini seyirciyle birlikte, İstanbul Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde, görkemli bir organizasyonla yapan Kara Bela bu kez Adana’daydı... Gösterim öncesi, M1 Merkez  AVM Cinemaximum sinemasında yüzlerce sinemaseverle bir araya gelen oyuncular, büyük çoğunluğu Adana’da çekilen filmleri süresince kendilerini ağırlayan Adana halkına teşekkürlerini sundular.

 

SELFİE YARIŞI

 

 

 

  Gösterim öncesi, Cinemaximum’da kendilerini bekleyen halkla buluşan üç oyuncu, büyük bir coşkuyla karşılandı. Film öncesi tüm sevenleriyle tek tek fotoğraf çektiren Cengiz Bozkurt, Seda Bakan ve Cihan Ercan film sonrası izleyiciler tarafından dakikalarca ayakta alkışlandı. Çıkışta, hiçbir hayranını kırmayan ekip, Adanalı hayranlarıyla yüzlerce selfie çektirdi...

 

 

 

Burak Aksak’ın senaryosunu yazıp yönettiği, BKM Film yapımı Kara Bela tüm Türkiye’de vizyonda!

Güncelleme Tarihi: 21 Eylül 2015, 18:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2