banner6

Mahir bebek 1 yaşında

Adana’nın sevilen ailelerinden olan Oto Galerici Esnafları’ndan Mustafa Polat ve eşi Zelal Polat’ın Mahir ismini verdikleri bebekleri 1 yaşına girdi.

Mahir bebek 1 yaşında

Bayram BULUT

ADANA (İLKHABER)-Adana’nın sevilen ailelerinden olan Oto Galerici Esnafları’ndan Mustafa Polat ve eşi Zelal Polat’ın Mahir ismini verdikleri bebekleri 1 yaşına girdi.

Mahir bebeğin ilk yaş gününü heyecanla bekleyen Polat çifti oğullarının doğum günü hazırlıklarına başladı. Beklenen tarihin gelmesiyle Fevzi Paşa Mahallesi’nde bulunan evlerinde yaş günü partisi tertipleyen Polat Ailesi, kendileri ve bebekleri için yaşayacakları bu özel güne eş dost ve arkadaşlarını davet etti. Oğullarının ilk yaş gününü kutlama heyecanı yaşayan Polat Ailesi evlerini, “İyi ki doğdun Mahir” şeklinde yazılar ve balonlarla süsledi. Konukların gelmesiyle hazırlanan doğum günü pastası kesildi. Güzel dakikaların geçirildiği doğum günü kutlamasında herkes Mahir bebeğe nice yaşlar temennisinde bulundu.

POLAT AİLESİ’NDEN TEŞEKKÜR

Mahir bebek ise, konuklara gülücükler saçarak, oyunlar oynadı. Mahir Bebeğin doğum günü kutlamasından ötürü kendilerini yalnız bırakmayan herkese teşekkürlerini sunan Mustafa ve Zelal Polat çifti, “Herkese teşekkür ediyoruz. Bu güzel günümüzde bizlerin yanında oldular. Mahir bizim ikinci çocuğumuz. İlk erkek çoğumuz ama Mahir. İyi ki doğdu, iyi ki hayatımıza girdi. Kendisini çok seviyoruz. Mahir’in Ablası Elif Şevin’in de ilk doğum gününü böyle kutladık.” ifadelerini kullandılar.

Pastaların yenilmesi ve hatıra fotoğraflarının çekilmesinin ardından doğum günü kutlaması sona erdi.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER