banner6

Mardin’de ARDEN Kuaför ve Güzellik Salonu açıldı

Yatırımların giderek arttığı, her gün yeni işyerlerinin açıldığı Mardin’de güzelliğine önem verenlerin, kendilerine değer verenlerin yeni mekanı olacak Arden Kuaför ve Güzellik Salonu hizmete açıldı.

Mardin’de ARDEN Kuaför  ve Güzellik Salonu açıldı

Adnan AVUKA

MARDİN (İLKHABER) - Yatırımların giderek arttığı, her gün yeni işyerlerinin açıldığı Mardin’de güzelliğine önem verenlerin, kendilerine değer verenlerin yeni mekanı olacak Arden Kuaför ve Güzellik Salonu hizmete açıldı.

Mardin’in tanınmış güzellik uzmanlarından Reyhan Emek, yenilediği güzellik  ve kuaför salonunu  muhteşem bir kadın ekibiyle hizmete açtı

Açılışa Mardin Sevdalısı Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan vekili Mahmut Demirtaş’ın  eşi Beyhan Demirtaş, Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörü İbrahim Özçoşar’in eşi Fatima Özçoşar, Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı Genel Sekreteri Murat Sözen’in eşi Nuray Sözen, Mardin il jandarma komutanının eşi Ayşe Sonay Sel, Türkiye Yardım Sevenler Derneği Mardin Şubesi Başkanı Şükran Ensari, Hilal Ensari Dr. Nuri Ensari TYSD Mardin Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Fehime Yavuz, Gazeteci Mutia Avuka ve Berber ve Kuaförler Mardin Federasyonu Başkanı İbrahim Pordoğan ve çok sayıda kadın katıldı.

Burada bir konuşma yapan Halkla İlişkiler Uzmanı Özlem Karauz (Avuka), “Yer yüzünde çirkin kadın yoktur. Yeter ki kendisine bakmasını bilsin. Mardin kadınları dünyanın en güzel insanlarıdır. Kızlarımız manken gibidir. Bugün burada açtığımız salon kendine önem verenlerin, güzelliğine özen gösterenlerin mekanı olacaktır. Güzelleşmek emek ister. Kendine değer veren herkesi salonumuza bekliyoruz” dedi.  

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER