banner6

Menteş: Pandemi toplumsal dayanışmayla aşılabilir

Adana Tabip Odası Başkanı Uzman Doktor Selahattin Menteş, vatandaşları aşı konusunda uyararak, pandeminin toplumsal dayanışmayla aşılacağına emin olunmasını istedi.

Menteş: Pandemi toplumsal dayanışmayla aşılabilir

Bayram BULUT

ADANA (İLKHABER)-Adana Tabip Odası Başkanı Uzman Doktor Selahattin Menteş, vatandaşları aşı konusunda uyararak,  pandeminin toplumsal dayanışmayla aşılacağına emin olunmasını istedi.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Adana Tabip Odası Başkanı Uzman Doktor Selahattin Menteş, ilk olarak aşı konusuna değindi. Pandemi ile mücadelede aşının önemini anlatan Menteş, “Hem hastalarımıza, hem diğer halkımıza buradan şunu söylemek gerekiyor. Hastalarımızın aşı olmasında hiçbir sakınca yok. Aşılarını mutlaka olsunlar.” dedi.

İnsanların maske, mesafe ve hijyen konusuna dikkat etmeleri gerektiğini anımsatan Başkan Menteş, “Maske, mesafe ve hijyene mutlaka dikkat etsinler. Hiç bir pandemi sonsuza kadar kalmamıştır. Pandeminin toplumsal dayanışmayla aşılacağına emin olsunlar. Bu günler geçecek mavi günlere hep birlikte ulaşacağız.” ifadelerini kullandı.  

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER