banner6

Mersavi Aşireti'nden Saadet'e tam destek

Saadet Partisi Eyyübiye 5. sıra Meclis Üyesi Adayı Mehmet Yetim’in seçim bürosu açılışı yapıldı.

Mersavi Aşireti'nden  Saadet'e tam destek

Mersavi Aşireti'nden

Saadet'e tam destek

 

 

Sedat ATİLLA

 

ŞANLIURFA5İLKHABER) - Saadet Partisi Eyyübiye 5. sıra Meclis Üyesi Adayı Mehmet Yetim’in seçim bürosu açılışı yapıldı. Mersavi Aşiretinin önde gelen isimlerinden iş adamı Abdülkadir Yetim’in oğlu Mehmet Yetim’in seçim bürosu açılışına, 4 bine yakın Mersavi aşireti mensubunun katılması ile seçim bürosu açılışı mitinge dönüştü. Akabe Mahallesinde açılan seçim bürosuna Saadet Partisi Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Hasan Oğul, Saadet Partisi Karaköprü Belediye Başkan Adayı Ahmet Güzel ve çok sayıda partili katıldı. Ahmet Güzel ve Hasan Oğul seçim bürosu açılışında birlik ve beraberlik mesajları verdiler.

 

Seçim bürosu açılışında konuşan İş Adamı ve Saadet Partisi 5. sıra Meclis Üyesi adayı Mehmet Yetim, 30 Mart Yerel Seçimlerinin Şanlıurfa için dönüm noktası olduğunu ifade etti. Saadet Partisi'nin Eyyübiye ve Karaköprü Belediye Başkan adaylarının halk tarafından takdir edildiğini de belirten Yetim,”Hizmete susamış halkımıza hizmetin en iyisini getirmeyi taahhüt ediyoruz. Birileri Şanlıurfa’da Saadet Parti’ye olan ilgiyi kıskanıyor. Kıskanmakta haklılar. Bugün buradaki bir seçim bürosu açılışımız bile mitinge dönüşüyor. Bizim tek bir derdimiz var, halkımıza ‘hizmet’. Eyyübiye ilçesinin bize, partimize göstermiş olduğu ilgiden dolayı çok teşekkür ediyorum.”dedi.

Saadet Partisi Karaköprü Belediye Başkan Adayı Ahmet Güzel ise “Ben de Mersavi Aşireti'nin bir ferdiyim. Mersaviler bir bütün olarak Saadet Partili'dir. Halkmızın bize verdiği destek sandığa yansıyacaktır.” şeklinde konuştu.

 

Mersavi Aşireti Güneydoğu Bölgesi'nin en güçlü aşiretlerinden biri olarak biliniyor.

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2014, 16:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42