banner6

“Meslektaşlarımızın sorunlarını çözeceğiz”

Elektrik Teknisyenleri Odası Başkan Adayı Mustafa Akkapulu,

“Meslektaşlarımızın  sorunlarını çözeceğiz”

ADANA(İLKHABER) - Elektrik Teknisyenleri Odası’nın başkanlık seçimi Pazar günü gerçekleşecek.  Mevcut Başkan İsmail Akibe’nin dışında Mustafa Akkapulu da adaylığını düzenlediği bilgilendirme toplantısı ile açıkladı. Elektrik Teknisyenleri Odası Başkan Adayı Mustafa Akkapulu, üyelerinin her türlü sorunlarını çözmek için başkanlığa aday olduğunu belirtti.

YENİ YÖNETİMİNİ TANITTI

Seçim öncesi çok sayıda üyenin yanı sıra MHP Seyhan Belediye Başkan Adayı Abdullah Çalışkan’ın da katılımıyla Sürmeli Oteli’nde  “Tanışma ve Kaynaşma Yemeği” veren Mustafa Akkapulu, yeni yönetimini de tanıttı.  Elektrik Teknisyenleri Odası Başkan Adayı Mustafa Akkapulu başkanlığındaki yönetimde Başkan Yardımcısı Cem Ceyhun Yıldız, üyeler Ali Doğan, Mahmut Ünlü, Vahit Sakallı, Abdullah Altuğ, Nasim Özen ve Denetim Kurulu Başkanı Tuncay Tuncer, Muhittin Günay ve Volkan Akyüz yer aldı.

KENDİNİ MESLEĞİNE ADAMIŞ BİR İNSAN

Yeni dönem için gerçekleşecek seçimle ilgili bilgi veren 43 yaşındaki Başkan Adayı Mustafa Akkapulu, Almanya doğumlu bir çocuk babası olduğunu ifade ederek, “Elektrik tesisatçılığı mesleğine kendimi adamış bir insanım ve 25 yılı aşkın bir süredir bu meslek dalında Adana halkına hizmet vermekteyim. Elektrik Teknisyenleri Oda üyelerine vereceğimiz hizmetlerde oda üyelerinin yararlanacağı sağlık, akaryakıt ve gıda alanında anlaşmaların yapılması için gerekli girişimlerde bulunacağız. Üyelerin problemlerine doğrudan çözüm odaklı olarak sorunları ortadan kaldırmayı kendimize görev edindik. Herhangi bir kurum ve kuruluşa kayıtlı olmayıp kaçak çalışan meslektaşlarımızı kontrol altına alarak elektrik piyasasını daha refah bir düzeye ulaştırmayı amaç edindik. Oda üyelerimizin hafta sonu aile bireyleriyle sosyal aktiviteler düzenleyebileceğimiz sosyal tesislerin hazırlanmasını planlıyoruz. TEDAŞ’ta oda üyelerimize hizmet verebilecek ve her zaman hazır bulunan bir ekip oluşturmayı amaçlıyoruz.” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2014, 17:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42