MHP Adana’da koşar adım

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana kanadında seçim çalışmaları olanca hızıyla devam ederken, vatandaşların coşkusu MHP’yi koşar adım hedefe yaklaştırıyor.

MHP Adana’da koşar adım

MHP Adana’da koşar adım

 


 

ADANA(İLKHABER) - Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana kanadında seçim çalışmaları olanca hızıyla devam ederken, vatandaşların coşkusu MHP’yi koşar adım hedefe yaklaştırıyor.

MHP’DE YÜZLER ‘GÜL’ÜYOR

Milliyetçi Hareket Partisi Adana kurmayları tarafından büyük bir hızla devam ettirilen seçim çalışmalarında gözlenen coşku ve heyecan parti tabanında yüzleri güldürüyor. İl Başkanı Yusuf Baş, Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Milletvekili Adayları Sinan Gül ve Seyfettin Yılmaz, Yüregir İlçe Başkanı Yıldıray Şener ile parti kurmaylarının Yüreğir’de yaptığı seçim çalışmalarında büyük bir izdiham yaşanırken esnaf ve vatandaş MHP’li kurmayları bağrına bastı.

TÜRK BAYRAĞI COŞKUSU

MHP Adana Milletvekili Adayı Sinan Gül’ün geçtiğimiz günlerde yaptığı Türk Bayrağı kampanyasıyla birlikte başlayan coşku, heyecan ve sevinç zirve yaptı.

MHP’nin Yüreğir’de esnafa ve vatandaşlara yaptığı ziyaretlerde MHP kurmaylarının yanı sıra partili partisiz her kesimin çalışmalara verdiği destek gözlerden kaçmıyor. “Adana’nın Hayırlı Evladı” pankartlarıyla karşılanan Sinan Sinan Gül’e ilçe sakinleri “Yüreğir’in çocuğu gönlümüz seninle” sözleriyle destek verdiler.

YUSUF BAŞ, YOĞUN İLGİDEN MEMNUN

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş, gösterilen yoğun ilgi karşısında mutluluğunu gizleyemedi. Başkan Baş “Yüreğir’de de de Adana’da da büyük bir hareket var. Bu hareketi, Hareketimiz adına büyük bir bereketin işareti olarak görüyoruz. Allah’ın izniyle büyük acılar çekmiş çilekeş halkımızın yüzünü güldürmek istiyoruz.” dedi.

BAŞKAN SÖZLÜ’NÜN HEYECANI

Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün seçim çalışmalarında Milletvekili adaylarına verdiği destek parti tabanında büyük bir takdir topluyor. Fırsat buldukça yapılan her etkinlikte adayları yalnız bırakmayan ve desteklerini esirgemeyen Başkan Hüseyin Sözlü’nün saha çalışmalarına aktif katılımı partililerin coşkusunu ve heyecanını artırıyor.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2015, 13:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2