banner6

MHP'de bayrak İzgioğlu'nda

Milliyetçi Hareket Partisi'nin 21 Nisan'da gerçekleştirdiği Adana 10. Olağan Kongresinde İl Başkanı seçilen Mustafa İzgioğlu, selefi A. Kadir Üçkardeşler'den görevi devraldı.

MHP'de bayrak İzgioğlu'nda

MHP'de bayrak İzgioğlu'nda

 

Milliyetçi Hareket Partisi'nin 21 Nisan'da gerçekleştirdiği Adana 10. Olağan Kongresinde İl Başkanı seçilen Mustafa İzgioğlu, selefi A. Kadir Üçkardeşler'den görevi devraldı. Önceki gün mazbatayı teslim alan Mustafa İzgioğlu, dün de il binasında düzenlenen devir-teslim töreninde Üçkardeşler'in bıraktığı emaneti üstlendi.

 

Halef-Selefin el sıkıştığı devir-teslim töreninde MHP Adana'nın yeni İl Başkanı Mustafa İzgioğlu da sözlerine, dün Bingöl'de üç şehit verildiğini, 9 yaralının bulunduğunu hatırlatarak başladı ve "Şehitlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve sabır, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Milletimizin başı sağolsun" dedi.

 

"BİR YILI AŞKIN BİRLİKTE ÇALIŞTIK"

  Üçkardeşler'le kendisinin de ilçe başkanı olarak birlikte çalıştıklarını vurgulayan İzgioğlu "Bir yılı aşkın görev yaptı kendileri. Ülkücü arkadaşlarımızla bütünlük içerisinde birleştirici bir vazife üstlenmiştir. Türkiye şartlarına göre Haziran 2011 seçimlerinde Adana başarılı bir kent olmuştur. Bunda da Kadir başkanımın ve çalışma arkadaşlarının büyük bir emeği vardır. Bundan dolayı da kendilerine teşekkür ediyorum" ifadesini kullandı.

  MHP Adana İl Başkanı Mustafa İzgioğlu, MHP'nin Adana'da her zaman büyük bir potansiyeli ve gücü bulunduğunu belirterek, "Adana'da ne kadar ülkücü varsa, küskün, dargın varsa hepsini kucaklayıp MHP'nin çatısı altında buluşturmak suretiyle, devraldığımız bayrağı daha da yukarı taşımak, Milliyetçi Hareket Partisi'ni Adana'da birinci parti yapmak için yola çıktık. Bütün kadrolarımızla Allah'ın izni ile bunu başarmak istiyoruz. Kadir başkanıma teşekkür ediyorum, hakkını helal etsin bize. 80'li yıllardan beri Milliyetçi Çalışma Partisi'nden bu güne kadar bütün yönetimlerin de hakkı vardır. Onlara da sizlerin huzurunda gönülden teşekkür ediyorum. Hepsinden Allah razı olsun" şeklinde konuştu.

  Kalabalık bir partili grubunun huzurunda yapılan devir-teslim töreninde merkez ilçe başkanları Yusuf Kanlı, Hüseyin Tumlukolcu, Mehmet Özcan, İbrahim Kara da hazır bulundu.

 

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42