banner6

Miniklerin dönem sonu etkinlikleri coşkulu geçti

Adana Çukurova İlçesinde başarılı eğitim ve öğretimiyle göz dolduran Bedia Kibri İlkokulu anasınıfı minikleri, dönem sonu etkinlikleriyle yaptıkları sahne şovu ve gösterileri izleyenleri hem eğlendirdi hem de duygulandırdı.

Miniklerin dönem sonu etkinlikleri coşkulu geçti

BAYRAM BULUT

ADANA (İLKHABER)-Adana Çukurova İlçesinde başarılı eğitim ve öğretimiyle göz dolduran Bedia Kibri İlkokulu anasınıfı minikleri, dönem sonu etkinlikleriyle yaptıkları sahne şovu ve gösterileri izleyenleri hem eğlendirdi hem de duygulandırdı.

Bedia Kibri İlkokulu Yıldızlar ve Kaplumbağalar anasınıfları öğretmenleri Fatma Sezen Sümer ve Zeynep Sarıkaya’nın öğrencileri 2021-2022 eğitim öğretim yılının dönem sonu etkinliği, Çukurova Belediyesi Kültür Merkezi Tiyatro Salonu’nda gerçekleşti. Gerçekleşen gösteri görkemli bir gösteriyle finale damgasını vurdu. Bedia Kibri İlkokulu okul idaresi de minik öğrencilerin heyecanına ve mutluluğuna ortak oldu.

 Minik öğrencilerinin gerçekleştirdikleri gösteriler, büyük ilgiyle takip edildi. Okul yönetimi, öğretmenler, veliler ve öğrencilerin katıldığı etkinlikte minik öğrenciler yaptıkları sahne şovu ve gösterileri izleyenleri hem eğlendirdi hem de duygulandırdı. Dönem sonu etkinliklerinde Yıldızlar sınıfı ile Kaplumbağalar sınıfı minikleri halk oyunları eğitmeni Bayram Halaç gözetiminde Türkiye’m konsepti ile sahneye giriş yaptı.

 Kızlar grubu bale, halk oyunları, erkekler grubu ise Zeybek ve Adana’ya  ‘Gidek mi’ oyunlarıyla sahne alırken, A grubu ve B gurubu vals ve robot oyunlarıyla gösteri final yaptı. Dönem sonu etkinliğinin sunumunu yapan Kaplumbağalar sınıfı öğretmeni Zeynep Sarıkaya’nın üstün performansını davetliler tarafından alkışlarla ödüllendirdi.

Gecenin sonunda son gösterilerini yapan minik öğrenciler öğretmenleri ve aileleriyle birlikte hem oynadılar hem de hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmediler.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42