banner6

Mithatpaşa'nın kaderi değişecek

Yeni bir soluk ve istekle Mithatpaşa mahallesi muhtarlığına adaylığını koyan Kazım Acı dolu dizgin ilerliyor.

Mithatpaşa'nın kaderi değişecek

Mithatpaşa'nın kaderi değişecek

 

 

ADANA(İLKHABER) - Yeni bir soluk ve istekle Mithatpaşa mahallesi muhtarlığına adaylığını koyan Kazım Acı dolu dizgin ilerliyor.

Mahalle için üretecekleri projelerle ve yönetim anlayışı ile taraflı tarafsız tüm mahalle halkının takdirini kazanan Kazım Acı herkes tarafından kucaklanıyor.

Mithatpaşa mahallesi muhtar adayı Kazım Acı yaptığı açıklamada, şunları söyledi:

'' Mahallemiz kozmopolit bir yapı barındırmaktadır. Doğu kökenli, iç Anadolu ve değişik illerden vatandaşlarımız yaşamaktadır.

Nüfus yoğunluğu olan mahallemizde vatandaşlarımızın ihtiyaçları karşılanamamaktadır. Bugüne kadar ki basiretsiz ve adaletsiz yönetim de buna çanak tutmuştur.

Mahallemizde bazı kesimlerin ihtiyaçları karşılanırken, çoğunlukta olan vatandaşlarımız mağdur edilmiştir. 31 Mart sabahı mahallemiz için yeni ve yenilikçi bir başlangıcın, adil ve hakkaniyetli bir mahalli idarenin müjdecisi olacaktır.

Mahallemizdeki tüm yaşayanlar ve her sokağımız gerekli olan hizmet ve ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz olarak alacaklardır. 

Devlet kademelerinin ve belediyelerimizin vereceği her türlü yardımlar zamanında ve eksiksiz olarak ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacaktır.

Çocuklarımızın ve gençlerimizin daha iyi yaşam standardına ulaşmaları için mahallemize kültür ve sanat merkezi kurulması için gerekli girişimlerde bulunacağız.

Şehrimizin yönetim kademelerindeki kişilerle iyi ilişkiler içerisinde olarak mahallemizdeki yol, su, kanalizasyon ve elektrik sorunlarının en kısa zamanda giderilmesini sağlayacağız.

Kapalı semt pazarı sözü veren adaylara mahalle baskısını hissettirerek verdikleri sözü bir an önce uygulamaya koymalarını sağlayacağız.

Yaşlılarımızın pazar alışverişleri sonrası evlerine kadar eşyalarını ücretsiz taşıyacağız.

Yetkili makamlarla görüşerek mahallemize tedaş, aski tahsilat vezneleri ve ptt şubesi açılması için girişimlerde bulunacağız.

Çocuklarımızın güvenli bir şekilde oyun oynayabilecekleri, halkımızın da günlük stresten kurtulup rahat bir nefes alabilecekleri park sayımızı çoğaltmak için girişimlerde bulunacağız.

Muhtarlık makamını ''mühür bas, para al'' mantığı ile işleyen bir yer olmaktan çıkarıp, mahalle halkının dertlerini dinleyen çare ve çözüm üreten makam yapacağıma söz veriyorum.

Mahalle ile bir, beraber, iç içe olacak; adil, düzgün ve hakkaniyetli bir yönetim gösterecek, ayrıştıran değil herkesi kucaklayan bir tavır ve tutum sergileyeceğiz.”

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2014, 16:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER