banner6

Müftü uzun'dan Başkan Öztürk'e 'Kutlu Doğum' ziyareti

Seyhan Müftüsü Halil Uzun, Seyhan Belediye Başkanı Prof. Dr. Azim Öztürk'ü 'Kutlu Doğum Haftası' nedeniyle ziyaret etti.

Müftü uzun'dan Başkan Öztürk'e 'Kutlu Doğum' ziyareti
Müftü uzun’dan Başkan Öztürk’e ‘Kutlu Doğum'ziyareti

 ÇİĞDEM KARA

 ADANA(İLKHABER)Seyhan Müftüsü Halil Uzun, Seyhan Belediye Başkanı Prof. Dr. Azim Öztürk’ü ‘Kutlu Doğum Haftası'nedeniyle ziyaret etti.

 

Beraberinde ‘Kutlu Doğum Haftası Kutlama Programı Tertip Komitesi'ile birlikte Başkan Prof. Dr. Öztürk’ü makamında ziyaret eden Müftü Uzun, kutlamalar çerçevesinde gerçekleştirdikleri çalışmalar hakkında bilgi verdi.

 

Seyhan Belediye Başkanı Prof. Dr. Azim Öztürk, Peygamber efendimizi anmanın, anlamanın ve anlatmanın önemine değinerek, “Onun hayatını bilsek, kendi yaşantımıza örnek alsak inanıyorum ki toplumda var olan pek çok problem kendiliğinden ortadan kalkacaktır” dedi.

 

Müftü Halil Uzun, ziyarette Başkan Prof. Dr. Öztürk’e ‘Kutlu Doğum Haftası'anısına vatandaşlara dağıtılmak üzere 100 bin adet hazırlatılan kitaplardan bir takım ve kırmızı gül hediye etti.

 

Seyhan Müftüsü Halil Uzun ve beraberindeki tertip komitesi daha sonra Seyhan Belediye Başkan Yardımcıları, Müdürler ve çeşitli birimlerde görev yapan personeli teker teker ziyaret ederek beraberlerinde getirdikleri kırmızı güllerden takdim etti.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42