banner6

Muhtarlar Aldırmaz'ı çok seviyor

İnceleme gezisi için İstanbul'a giden Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Adana'ya dönüşünde havaalanında muhtarların sürpriziyle karşılaştı.

Muhtarlar Aldırmaz'ı çok seviyor

Muhtarlar Aldırmaz'ı çok seviyor


  ADANA (İHA) - İnceleme gezisi için İstanbul'a giden Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Adana'ya dönüşünde havaalanında muhtarların sürpriziyle karşılaştı. 

  Adana Havalimanı'nda toplanan mahalle muhtarları, İstanbul'dan dönen Zihni Aldırmaz'ı alkışlarla karşıladılar, eşi Serpil Aldırmaz'a çiçek vererek, Anneler Günü'nü kutladılar.

  Serpil Aldırmaz'a çiçeği Sucuzade Mahallesi'nin kadın muhtarı Seniha Ciğer verdi. Zihni Aldırmaz da Muhtar Seniha Ciğer'in Anneler Günü'nü kutladı.

  Muhtarlar Birliği Başkanı Soner Şimşir ve alanda toplanan 60'tan fazla muhtar, Zihni Aldırmaz'ın mahalle muhtarlarına sıcak yaklaşımından ve Adana'ya verdiği hizmetten dolayı böyle bir karşılama yapmayı düşündüklerini belirttiler.

  Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz da, kendisini karşılamaya gelen muhtarlara tek tek teşekkür etti. Aldırmaz, "Sizin bu karşılamanız bizim için sürpriz oldu. Sizleri gördüğüme çok memnun oldum. Ancak buraya kadar yorulduğunuz için de üzülüyorum" dedi.

  Öte yandan, Zihni Aldırmaz, havaalanından ayrılırken Aynur Akyol adlı yaşlı bir kadına yaklaşarak Anneler Günü'nü kutladı.

  Engelli olan yaşlı kadın Zihni Aldırmaz'dan tekerlekli sandalye talep etti. Aldırmaz, yaşlı kadının isim ve adresinin alınmasını isteyerek, "En kısa sürede tekerlekli sandalye evinize gelecek" şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER