banner6

Narko Faaliyetler sürüyor

Adana’da kararlılıkla sürdürülen uyuşturucu ile mücadele çalışmaları kapsamında yapılan Narko Faaliyetler devam ediyor.

Narko Faaliyetler sürüyor

Bayram BULUT

ADANA (İLKHABER)-Adana’da kararlılıkla sürdürülen uyuşturucu ile mücadele çalışmaları kapsamında yapılan Narko Faaliyetler devam ediyor.

Adana İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen Narko Faaliyetler kapsamında Narko Rehber Eğitimleri, En iyi Narkotik Polisi Anne Eğitimleri ve bilgilendirme faaliyetleri  ve UYUMA uygulaması hakkında bilgilendirme çalışmaları sürüyor. Vatandaşların uyuşturucunun arzı ve talebi ile olan mücadelede genel kolluk kuvvetlerine yardımcı olmaları amacıyla yürütülen Narko Faaliyetlerde vatandaşların uyuşturucu ve bağımlılığına karşı bilgilendirilmeleri ve bilinçlendirilmeleri hedefleniyor.

9 Kasım ile 16 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilen bir haftalık 5 faaliyette 230 kişiye ulaşıldı.  Bu hafta 3 Narko Rehber Eğitimi düzenlendi. Gerçekleşen 3 faaliyete 88 kişi katıldı. En İyi Narkotik Polisi Anne Eğitimleri  olarak ise 2 eğitim programı gerçekleşti. Bu programa ise 142 kişi katıldı.  Narko Faaliyetlerin devam ettiği öğenildi.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER