banner6

Nikah salonlarında pandemi bilgilendirmesi yapıldı

Vaka sayılarında düşüş yaşanan Adana’da tedbiri elden bırakmayan ekipler Kovid-19 tedbirleri kapsamında bilgilendirme çalışmalarına devam ediyor.

Nikah salonlarında pandemi bilgilendirmesi yapıldı

Bayram BULUT

ADANA (İLKHABER)-Vaka sayılarında düşüş yaşanan Adana’da tedbiri elden bırakmayan ekipler Kovid-19 tedbirleri kapsamında bilgilendirme çalışmalarına devam ediyor.

Düğün sezonu açıldı. Kimileri pandemi gölgesinde düğün salonlarında düğünlerini gerçekleştiriyor, kimileri ise sade bir nikahla dünya evine giriyor. Yaşanan bu durum karşısında vatandaşların bu mutlu günlerinde virüse yakalanmaması için Adana İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından bilgilendirme çalışmaları devam ediyor.

Düğün salonlarına, nikah salonlarına giden polis ekipleri Kovid-19 tedbirleri salonlara gelenlere pandemi ile ilgili bilgiler verdi. Salonlaa gelenlere tek tek broşürler dağıtan ekipler, dikkat edilmesi gereken maske, mesafe ve hijyen kurallarını da hatırlatmayı ihmal etmedi. Gelin ve damatların yanlarına da giden ekipler, genç çiftlere mutluluk dilemelerinin ardından gerekli bilgilendirmeyi de yaptı.

Adana İl Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada ise şu ifadelere yer verildi;

“Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğümüzce Kovid-19 tedbirleri kapsamında evlendirme dairesine gelen vatandaşlarımız ile nikâhı olan çiftlerimize bilgilendirme çalışması yapılmıştır.”

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42