banner6

Nuhoğlu: Hizmetten başka düşüncem yok

Ak Parti’dan istifa edip Saadet Partisi’ne geçen ve Artuklu ilçe Belediye Başkan adayı olan Kabala Belediye Başkanı Şakir Nuhoğlu, basın mensuplarıyla buluştuğu akşam yemeğinde, gelecek ile ilgili düşüncelerini aktardı.

Nuhoğlu: Hizmetten  başka düşüncem yok

 Adnan AVUKA

MARDİN(İLKHABER) - Ak Parti’dan istifa edip Saadet Partisi’ne geçen ve Artuklu ilçe Belediye Başkan adayı olan Kabala Belediye Başkanı Şakir Nuhoğlu, basın mensuplarıyla buluştuğu akşam yemeğinde, gelecek ile ilgili düşüncelerini aktardı.

Yanında Kabala eski Belediye Başkanı Ferah Kaya ve Saadet Partisi Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet İmamoğlu ile birlikte basın mensuplarının karşısına geçen Nuhoğlu, Ak Parti’den istifanın ana nedeninin il yönetiminde yapılan yanlışlıklar olduğunu söyledi.

Samimi halleriyle dikkat çeken Şakir Nuhoğlu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı çok sevdiğini belirterek, şöyle dedi:

“Benim en büyük arzum ve isteğim Mardin’e hizmet etmektir. Allahın izniyle Mardin’i UNESCO’ya taşıyacağız. Başka hiçbir düşüncem yoktur. En büyük arzum ve isteğim yapılmayan hizmetleri hayata geçirmektir. Kesinlikle hizmetlerde ayırım yapılmayacak. Seçildiğimde 71 mahallede sorunları çözüp, köklü değişiklikler yapacağım. Şehirdeki hizmetler neyse mahallelerimizde de olacaktır.”

“NUHOĞLU BARIŞ SÜRECİNİ YÜRÜTÜYOR”

Kabala Belde Belediye eski Başkanı Ferah Kaya ise şunları söyledi:

”Sizlerde çok iyi bilirsiniz ki Kabala beldemizde çeşitli nedenlerden dolayı kan davaları, küskünlük, dargınlık olayları olmuştur. Kabala Belediye Başakanı ve Mardin Artuklu ilçe Belediye Başkan adayı olan Şakir Nuhoğlu, sayın başbakanımız Recep Tayip Erdoğan’ın başlattığı “Barış Süreci”ni Şakir bey 15 yıl önce başlatmıştı. Sadece Kabala beldemizde değil, bölgede de barış, kardeşlik, birlik ve beraberlik için emek veren ve bundan dolayı da herkes kendisine ”Barış Elçisi” diye hitap ediyordu. Şakir bey bu barışı sağlayan bir kişidir. Her zaman takdir edilen bir kişiliğe sahiptir. İnsanlar silahlarla değil, kol kola kardeşçe gezecekler.”

 

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2014, 18:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42