Optimum’da moda rüzgarı

Yepyeni yüzü ve renkli konseptiyle ziyaretçilerini ağırlayan Adana Optimum Alışveriş Merkezi’nde 2-3 Ekim’de moda konuşulacak.

Optimum’da moda rüzgarı

Optimum’da moda rüzgarı

 

 

ADANA(İLKHABER) - Yepyeni yüzü ve renkli konseptiyle ziyaretçilerini ağırlayan Adana Optimum Alışveriş Merkezi’nde 2-3 Ekim’de moda konuşulacak. Ünlü modacı Hakan Akkaya ve son zamanlarda tasarımlarıyla konuşulan manken Özge Ulusoy ile gerçekleştirilecek 2015/2016 Sonbahar-Kış moda trend ve stil sohbetlerinin yanı sıra ünlü moda markalarının defilesi ve konser etkinlikleri ile modanın nabzı yine Adana Optimum AVM’de atacak.

 “Outlet” konseptinden çıkan ve yeni yüzüyle daha renkli bir konsepte bürünen Adana Optimum Alışveriş Merkezi daha çok moda, daha çok lezzet, daha çok keyif ve eğlence temasının lansmanına 2 Ekim Cuma günü saat 19:00’da Hakan Akkaya ve Özge Ulusoy’un Moda ve Stil sohbetleriyle start veriyor. Yeni sezon trendlerinden, sonbahar - kış modasına, her şeyin konuşulacağı ve tüm ziyaretçilerin katılabileceği etkinlik ile modanın kalbi yenilenen Adana Optimum’da atacak. Optimum Moda Günleri 3 Ekim Cumartesi günü 2015/2016 Sonbahar-Kış defilesi ve konser ve keman showlar ile devam edecek.

Özlem Yıldız sunacak ünlü mankenler podyuma çıkacak

Optimum Moda Günlerinin ikinci etkinliği 3 Ekim Cumartesi günü saat 16:00 ve 18:00’de ünlü mankenler Özge Ulusoy, Chloe Loughnan Ortaç ve Simge Tertemiz’in baş modeller arasında yerini aldığı 2015/2016 Sonbahar-Kış sezon defileleri ile devam edecek. Adana Optimum’da bulunan markaların katılımıyla gerçekleştirilecek defilelerde 2015/2016 Sonbahar-Kış koleksiyonlarını ünlü mankenler taşıyacak. Modaya yön veren daha pek çok markanın koleksiyonlarının yer alacağı defilede elektronik keman sanatçısı Giselle Tavilson’un müzik şovuyla ziyaretçiler unutulmaz dakikalar yaşayacak. Giselle Tavilson’un keman şovu ve trio ekibiyle izleyiciler çok farklı bir moda gösterisi izleyecekler.

Pop müziğinin taze kanı Edis’ten konser

3 Ekim’de gerçekleştirilecek Optimum Moda Günleri’nin sürprizi ise pop müziğinin yakışıklı ve taze kanı Edis olacak. Edis, “Benim ol” ve “Olmamış mı” adlı sevilen şarkılarını Adana’lılar için söyleyerek Optimum ziyaretçilerine müzik şöleni yaşatacak.

Şehrin yeni rengi Adana Optimum Alışveriş Merkezi 2-3 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek moda günleriyle; stil sohbetleri, trendler, sonbahar kış modası ve müzik şovlarına ev sahipliği yapacak.

Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2015, 15:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2