banner6

Pozantı Belediyesi tüm ilçeyi dezenfekte etti

Adana'nın Pozantı İlçe Belediyesi Koronavirüsüne adeta savaş açarak temizlik ve dezenfekte çalışmaları üst seviyeye çıkarıldı.

Pozantı Belediyesi  tüm ilçeyi dezenfekte etti

Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay'ın talimatıyla özel olarak hazırlanan solüsyon ve dezenfektasyonlarla gündüz çöp konteynerleri dezenfekte edilirken gece de ilçedeki tüm cadde ve sokaklar solüsyonla yıkandı.

 

Çalışmaları bizzat yerinde takip eden Belediye Başkanı Mustafa Çay, "Pozantı Belediyesi olarak görevimizin kutsiyetinin bilinci ile Pozantı Caddelerini özel dezenfekte ürünleri ile temizliyor, halkımıza sağlıklı bir ortam sunuyoruz. El ele verip bu virüs belasını def edeceğimize sonsuz inanıyorum. Biz halkımız için 24 saat çalışıyoruz. Mesai saatleri içerisinde iş bölümü yaptığımız ekiplerimiz bir yandan moloz ve kaba pislikleri ortadan kaldırırken, bir yandan da çöp konteynerleri ekiplerimizce dezenfekte ediliyor. bunun yanında yoğunluğun olmadığı gece saatlerinde ise 5 büyük caddemiz olmak üzere sanayi siteleri, dinlenme tesisleri de ekiplerimizin sıkı çalışması sonucu sulama aracımızla dezenfekte çalışması yaparak vatandaşlarımıza Siz de kendiniz ve insanlığına saygı İçin Evde Kalın, Çevrenizi temiz tutun diyorum." dedi.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER