banner6

"Pozitif olun, kazancınız artsın"

Kuaförlere kuantum semineri

  "Pozitif olun, kazancınız artsın"

 

  ADANA (İHA) - Adana Kuaförler ve Manikürcüler Esnaf Odası'nın eğitim çalışmaları programı d‚hilinde kuaför, manikürcüler ile güzellik uzmanlarına, Kuantum Yaşam Koçu Serpil Ciritçi tarafından 'İşletmelerde Pozitif Düşünce ve Motivasyon' semineri verildi. 

  Adana ESOB Eğitim Binası Ahi Evran Toplantı salonunda yapılan seminer de konuşan Oda Başkanı Hacı Emin Ünal, yönetime geldikleri günden bugüne üyelerinin gelişmeleri ve bilinçlenmeleri için hizmet içi eğitime önem verdiklerini belirtti. Ünal, "Eğitimlerimiz bu yılda tüm hızıyla devam edecektir. Geçen yıl verdiğimiz işletme eğitimi, AIPL eğitimi, uygulamalı ipek kirpik, takma tırnak, ağda tanıtımı ve eğitimi bu yılda devam edecek. Ayrıca bölgesel uygulamalı topuz ve kesimi eğitimi vereceğiz" dedi.

  Yaşam Koçu Serpil Ciritçi de, konuklara kuantum hakkında bilgi vererek, bu enerjinin insan üzerindeki etkilerini açıklayarak, olumsuz etkileri insanın kendi enerjisi ve kuantum parçacıklarıyla olan iletişimleri sayesinde nasıl olumluya çevrilebileceğini anlattı.

  İnsanların tutum ve davranışlarının, beyindeki bir merkezde bulunan küçük kutucuklardan oluştuğunu belirten Ciritçi, insanın tüm yaşamını bu merkezin belirlediğini, buna yön vermenin de insanın kendi elinde olduğunu söyleyerek, "Eğer iyi şeyler düşünürseniz vücudunuzdan yayılan enerji ile birleşerek güzel işler yapmanıza yol açtığını göreceksiniz" diye konuştu.

  Ciritçi, eğer daha fazla para kazanmak isteniyorsa, bunun için insanların pozitif düşüncelerle yüklenmesini, her şeye iyi tarafından bakmasını, paranın pozitif olarak düşünülmesi gerektiğini ifade ederek, bunları yapanların kazançlarının artacağını, kazancın artmasıyla insanlarında mutluluğu daha fazla yakalayacaklarını ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER