banner6

Rabia, Taşkin ile dünyaevine girdi

Doruk Gazetesi İmtiyaz Sahibi Fatma Tekbaş’ın en küçük kız kardeşi Rabia Tekbaş ile Adanalı Taşkın Aytaş, aile arasında yapılan nikah töreniyle dünya evine girdi.

Rabia, Taşkin ile dünyaevine girdi

Doruk Gazetesi İmtiyaz Sahibi  Fatma Tekbaş’ın en küçük kız kardeşi Rabia Tekbaş ile Adanalı Taşkın Aytaş, aile arasında yapılan nikah töreniyle dünya evine girdi.   Pandemi nedeniyle, sadece aile bireylerinin katıldığı nikah töreninde şahitlikleri Aytaç Durak’ın gözde yöneticilerinden, daha önce Anavatan ve Doğru Yol Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan Gelecek Partisi İl ikinci Başkanı Nurgül Çölkesen ve Adana’nın önde gelen çiftçilerinden   Nazmi Boğatekin yaptı. Pandemi nedeniyle maske ve mesafe kurallarına uyularak yapılan nikah törenine genç çiftlerin aile bireyleri katıldı.

Genç çitlerin nikah şahitliğini yapan Gelecek Partisi İl ikinci Başkanı Nurgül Çölkesen ile Tuzla’ya bağlı  Gümüşyazı köyünde çiftçilik yapan Nazmi Boğatekin, böylesine anlamlı bir güne şahit olmaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek, genç çiftlere ömür boyu sağlık ve mutluluk diledi.

Nikah törenine gelin Rabia Tekbaş’ın kardeşleri Halise, Fatma, Zeynel ve Fatih Tekbaş ile Yengeleri Nazlı Tekbaş,  kuzenleri Aslı Tekbaş ve diğer konuklar katıldı.

 Gelin Rabia Tekbaş’ın ablası Doruk Gazetesi İmtiyaz Sahibi Fatma Tekbaş,  “Anne ve babamız yok. Bugün biz onun hem annesi hem babası olduk. Ben bir abla olarak elimden geleni yaptım. Kardeşleri olarak bugün Rabia’nın mutluluğunu paylaşıyoruz. Bizleri bu mutlu günümüzde yalnız bırakmayan tüm aile fertlerime ve konuklarımıza sonsuz teşekkür ederim. Nikah töreninde şahitlik eden değerli Nurgul Çölkesen ile Nazmi Boğatekin’e de yine buradan sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Darısı tüm bekarların başına” dedi.

 

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42