banner6

Remzi Ümit Atay’dan Muhtarlar Günü mesajı

​​​​​​​Cumhuriyet Halk Partisi Çukurova İlçe Başkanı Remzi Ümit Atay, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla mesaj yayımladı. Atay, mahalle ve köylerde yurttaşlara hizmet götürmede ilk basamak olan muhtarların aynı zamanda demokrasinin de önemli yapı taşları arasında yer aldığını belirtti.

Remzi Ümit Atay’dan  Muhtarlar Günü mesajı


ADANA (İLKHABER) - Cumhuriyet Halk Partisi Çukurova İlçe Başkanı Remzi Ümit Atay, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

İlçe Başkanı Remzi Ümit Atay, mahalle ve köylerde yurttaşlara hizmet götürmede ilk basamak olan muhtarların aynı zamanda demokrasinin de önemli yapı taşları arasında yer aldığını belirtti.

Vatandaşların ihtiyaç ve beklentilerinin karşılanmasında, sorunlarının çözümünde özveri ile görev yapan muhtarların, devletin gören gözü, vatandaşlara dokunan sıcak eli olduğunu ifade eden Remzi Ümit Atay, şunları kaydetti: "Muhtarlarımız; vatandaşlarımız ile devletimiz arasında bir köprü vazifesi görerek, kamu hizmetinin mahallelerimize hızlı ve etkin bir şekilde ulaştırılmasında mühim bir görev üstlenmektedirler. Muhtarlarımız, bulunduğu köy ya da mahallede, devletin tüm kurumlarını temsil etmekle birlikte, mahallindeki vatandaşların ihtiyaç ve taleplerini tespit ederek yapılacak olan kamu hizmetlerinin daha etkin ve verimli bir şekilde yerine getirebilmesi için gece gündüz demeden çalışmaktadır. Görevlerini büyük fedakârlık ve sevgiyle yürüten, sevinçte ve hüzünde hep yanımızda olan tüm muhtarlarımızın gününü kutlarım’’ dedi.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER