banner6

Sadi Sürenkök ve Şaban Baş’tan Sözütek’e bayram ziyareti

dana Ticaret Odası Eski Başkanı ve Yüreğir Ziraat Odası Yönetim Kurulu Üyesi, İşadamı Şaban Baş, Adana Sanayi Odası ve İnşaat Mühendisleri Odası Eski Başkanı, İşadamı Sadi Sürenkök, Adana ESOB'u ziyaret ederek, Merhum Başkan Kazım Barışık için taziyede bulundu, Birlik Başkanlığı'na getirilen Nihat Sözütek ve yönetimini de kutlayarak, başarılar dilediler.

Sadi Sürenkök ve Şaban Baş’tan Sözütek’e bayram ziyareti

Sadi Sürenkök ve Şaban Baş’tan Sözütek’e bayram ziyareti

 

Emre EKİCİ

 

ADANA(İLKHABER) - Adana Ticaret Odası Eski Başkanı ve Yüreğir Ziraat Odası Yönetim Kurulu Üyesi, İşadamı Şaban Baş, Adana Sanayi Odası ve İnşaat Mühendisleri Odası Eski Başkanı, İşadamı Sadi Sürenkök, Adana ESOB'u ziyaret ederek, Merhum Başkan Kazım Barışık için taziyede bulundu, Birlik Başkanlığı'na getirilen Nihat Sözütek ve yönetimini de kutlayarak, başarılar dilediler.

 

Eski Başkanlar Şaban Baş ve Sadi Sürenkök’ün ziyaretinde, Adana ESOB Yeni Başkanı ve Adana Minibüsçüler Esnaf Odası Başkanı Nihat Sözütek, Başkan Vekili, Adana Yağlı Boyacılar Esnaf Odası Başkanı Mustafa Göktaş, Birlik Yönetim Kurulu Üyesi, Adana Berberler Esnaf Odası Başkanı İlhami Uygunsözlü ve Sebze Meyveciler Esnaf Odası Başkanı Mesut Yalı da hazır bulundu.

 

ESOB’ta gördükleri samimi ilgi karşısında hayli mutlu olan Başkan Baş ve Sürenkök, Sözütek ve ekibiyle esnaf ve ülke gündemi üzerinde sıcak bir sohbette bulundular. 

 

Başkan Sürenkök ve Baş, Merhum Başkan Kazım Barışık’ın Adana esnaf ve sanatkârları için uzun yıllar hem burada hem de Ankara bazında yaptığı çalışmaları takdirle izlediklerini belirtirken, “Kazım Barışık, tecrübesi ve çalışmalarıyla her zaman takdir görmüş önemli bir isimdi. Allah rahmet eylesin, mekânı cennet olsun”dediler.

 

Başkan Sözütek ve ekibine de yeni dönem için başarılar dileyen Sürenkök ve Baş, “Sizler de bu makamları hak eden insanlarsınız. Adana esnaf ve sanatkârları için yapacağınız çalışmalarda başarılı olacağınıza inanıyoruz. Allah yolunuzu açık etsin”diye konuştular.

 

Başkan Sözütek de, Baş ve Sürenkök’e samimi duygularından dolayı teşekkür ederken, “Böyle olsun biz de istemezdik. Ama takdiri ilahi. Merhum Başkanımız Kazım Barışık’ın mekânı cennet olsun. Bayrağı yere düşürmeden yola devam ediyoruz.  Ülkemizin bugünkü haline içimiz kan ağlıyor. İnşallah ülkemiz için de hayırlı sonuçlar ortaya çıkar. 1 Kasım Seçimleri’nde güneşli günlere yeniden kavuşacağımıza inanıyoruz. Sizler de Adana için çalışmış tecrübeli insanlarsınız. Her zaman yardımlarınızı bekliyoruz.  Nezaketli ziyaretiniz için teşekkür ediyoruz” diyerek, kapıya kadar inerek uğurladı.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2015, 14:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER