banner6

Sarıçam Belediyesi'nin temeli bugün atılacak

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Sezai Karakoç Bulvarı üzerinde bulunan Sarıçam Belediyesi hizmet binasının temeli saat 16.00'da Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik tarafından atılacak. Ünlü sanatçı Latif Doğan da bir konser verecek.

Sarıçam Belediyesi'nin temeli bugün atılacak

  ADANA (İHA) - Sarıçam Belediyesi hizmet binasının temel atma töreni bugün Bakan Ömer Çelik tarafından gerçekleştirilecek. 

  Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Sezai Karakoç Bulvarı üzerinde inşaat çalışması bir süre önce başlayan hizmet binasının temel atma törenine tüm Sarıçamlıları davet eden Başkan Ahmet Zenbilci, “ Bugün bizim için önemli bir gün. Bugün ilçemiz için, kurumsallaşma adına önemli bir gün. Uzun ve yorucu bir çalışmanın ardından hizmet binamızın temel inşaatı bir süre önce başladı. Artık plan ve projemiz ile binamızın tamamlanması için inşaat çalışması hızla devam ediyor. Ancak resmi olarak bakanımızın da katılacağı törenle Sarıçam’ın imajını temsil edecek olan bu tarihi mimarimizi yansıtan bu binamızın temelini sizlerle birlikte atacağız. Tüm hemşerilerimizi aramızdan görmek istiyoruz. Çünkü biz hep birlikte bir aileyiz. Sarıçamlı kardeşlerimiz için önemli bir eser ortaya koyuyoruz. Bu mutlu günümüzde bizim davetimizi kırmayan medarı iftiharımız bakanımıza sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

  Bu arada saat 16.00’da gerçekleştirilecek temel atma töreni öncesi Adana’nın ünlü sanatçılarından Latif Doğan da konser verecek.

 
 

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER