banner6

Sarıçam esnafı dert küpü

MHP Sarıçam Belediye Başkan Adayı Av. Bilal Uludağ, Sarıçam esnafına bir dokundu, bin ah işitti.

Sarıçam esnafı dert küpü

Sarıçam esnafı dert küpü

 

MHP Sarıçam Belediye Başkan Adayı Av. Bilal Uludağ, Sarıçam esnafına bir dokundu, bin ah işitti.

 

ADANA – MHP Sarıçam Belediye Başkan Adayı Av. Bilal Uludağ, Sarıçam esnafını ziyaret etti. Kozan Yolu Otoban Kavşağı’ndan başlayan esnaf ziyareti Geniş Yol’a değin sürerken, Av. Bilal Uludağ’ı bu ziyaretlerde MHP Sarıçam İlçe Başkanı Mehmet Koca, MHP Sarıçam İlçe Kadın Kolları Başkanı Adalet Eke, belediye meclis üye adayları ve çok sayıda partili yalnız bırakmadı.

 

KEPENKLER SİFTAHSIZ İNİYOR

Sarıçam’ın yıllarca sahipsiz bırakıldığından, hiçe sayıldığından, haksızlığa uğradığından yakınan Sarıçam esnafı, bu durumun Sarıçam ekonomisini de olumsuz etkilediğini söylerek, “Zaman zaman siftah bile yapmadan kepenk indiriyoruz. Bu durumun böyle daha ne kadar süreceğini merak ediyor ve ülkenin bir yok oluşa sürüklenişini de endişe içerisinde izliyoruz” dedi.

 

ESNAF ÜZERİNDE ZENBİLCİ BASKISI

Sarıçam esnafı, Sarıçam’ın mevcut Belediye Başkanı ve AKP Sarıçam Belediye Başkan Adayı Ahmet Zenbilci’nin türlü bahanelerle ceza keseceğini söyleyerek kendileri üzerinde siyasî baskı kurduğunu dile getirdi. Sarıçam esnafı, “Biz esnafız. Bizim herhangi bir siyasî partiyi destekliyor görünmemiz ne kadar doğru... Bize AKP’lisi de, CHP’lisi de, MHP’lisi de geliyor, alışveriş yapıyor” diye konuştu.

 

“DERDİNİZ, DERDİMİZDİR”

 

MHP Sarıçam Belediye Başkan Adayı Av. Bilal Uludağ ise, Sarıçam esnafının yaşadıkları sıkıntıları yakından bildiğini ifade ederek, “Sarıçam esnafının derdi bizim derdimizdir. İnşallah, 30 Mart 2014 günü Sarıçam’da tertemiz bir sayfa açacağız. Ve özel sektörü Sarıçam’da yatırım yapması için teşvik edeceğiz. Böylece Sarıçam kendiliğinden kalkınacak, Sarıçam esnafı da bu kalkınmadan payına düşeni fazlasıyla alacak” dedi.

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2014, 15:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER