banner6

Savur AK Gençliği Sadebal’a emanet

AK Parti Savur İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı'na atanan Sinan Sadebal, mazbatasını AK Parti Mardin İl Gençlik Kolları Başkanı Tarık Atlı'dan aldı. AK Parti Savur İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı'na atanan Sinan Sadebal, "Genel Merkezimizin takdirleriyle şahsıma tevdi edilen bu önemli görevi inşallah yönetimimizle koordineli bir şekilde yapacağımız başarılı çalışmalarla taçlandıracağız” dedi.

Savur AK Gençliği  Sadebal’a emanet

Adnan AVUKA

MARDİN (İLKHABER) - AK Parti Savur İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı'na atanan Sinan Sadebal, mazbatasını AK Parti Mardin İl Gençlik Kolları Başkanı Tarık Atlı'dan aldı.

Zorlu görevi devralan Sinan Sadebal'a başarı dileklerini ileten İl Gençlik Kolları Başkanı Tarık Atlı, "Sinan kardeşimizin bu önemli görevi dava bilinci ve şuuruyla başarılı bir şekilde yöneteceğine inancım tamdır. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın gençlere verdiği büyük önem çerçevesinde bizlerde hedeflerimiz doğrultusunda durmadan ilerlemeye devam edeceğiz" dedi.

AK Parti Savur İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı'na atanan Sinan Sadebal, "Genel Merkezimizin takdirleriyle şahsıma tevdi edilen bu önemli görevi inşallah yönetimimizle koordineli bir şekilde yapacağımız başarılı çalışmalarla taçlandıracağız. İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı'nın şahsıma tevdi edilmesinde büyük katkıları bulunan başta Gençlik Kolları Genel Başkanımız Eyyüp Kadir İnan’a, İl Başkanımız Faruk Kılıç'a, İl Gençlik Kolları Başkanımız Tarık Atlı'ya, İlçe Başkanımız Ensari Kavak'a şükranlarımı sunuyorum. AK Parti herkesin olduğu gibi genç kardeşlerimizin de çabalarıyla başarıdan başarıya koşmaktadır. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın "Biz gençleri yedek kulübesinde değil, İlk onbirde görmek istiyoruz." deyimine binaen kapımızın herkese açık olduğunu, görev almak isteyen her gencimize kapıların sonuna kadar açık olduğunu belirtmek isterim” diye konuştu.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER