banner6

Şeddadi Aşireti'nden Demirkol'a destek

Şanlıurfa’da yaklaşan yerel seçimler öncesi yeni kurulan Haliliye Belediyesine AK Parti’den Encümen Adayı olarak gösterilen Metin Çadırcı, Şeddadi Aşireti Derneği Başkanı Nabi Çadırcı, üyeleri ve yoğun bir kalabalık kitlesiyle birlikte bu akşam AK Parti Haliliye Belediye Başkan Adayı Fevzi Demirkol’un seçim bürosuna giderek burada görkemli bir destek havası verdiler.

Şeddadi Aşireti'nden Demirkol'a destek

Şeddadi Aşireti'nden Demirkol'a destek

 

 

 

Sedat ATİLLA

ŞANLIURFA(İLKHABER) - Şanlıurfa’da yaklaşan yerel seçimler öncesi yeni kurulan Haliliye Belediyesine AK Parti’den Encümen Adayı olarak gösterilen Metin Çadırcı, Şeddadi Aşireti Derneği Başkanı Nabi Çadırcı, üyeleri ve yoğun bir kalabalık kitlesiyle birlikte bu akşam AK Parti Haliliye Belediye Başkan Adayı Fevzi Demirkol’un seçim bürosuna giderek burada görkemli bir destek havası verdiler. 

Uçaksavar Kavşağı üzerinde bulunan AK Parti Haliliye Belediye Başkan Adayı Fevzi Demirkol’un seçim bürosu, bu akşam aşiret mensuplarıyla doldu taştı. Suruç’un önde gelen aşiretlerinden birisi olan Şeddadi Aşiretine mensup yaklaşık 300 kişi, Başkan Adayı Demirkol’un seçim bürosuna giderek tam destek verdiklerini söylediler.

Yaklaşan yerel seçimler öncesi her geçen gün güçlerine güç katan AK Parti Haliliye İlçe teşkilatı ve Belediye Başkan Adayı Fevzi Demirkol, destek görmeye devam ediyor.  Seçim bürosuna gelen onlarca vatandaş Başkan Adayı Demirkol’u biran olsun yalnız bırakmıyor. Şeddadi Aşiretinin bu akşam göstermiş olduğu görkemli katılımı, seçim bürosunda taşmaya neden oldu. Seçim bürosuna sığmayan onlarca kişi bir süre dışarı kalarak destek verdi. 

Haliliye Belediyesine AK Parti’den 4. Sıra Encümen Üyesi Adayı olan Metin Çadırcı, mensubu olduğu Şeddadi Aşiretinden bu akşam tam destek aldı. AK Parti Haliliye Belediye Başkan Adayı Fevzi Demirkol’un seçim bürosuna akın eden Şeddadi Aşireti Başkanı Nabi Çadırcı ve aşiret mensupları, hem Başkan Adayı Demirkol’u hem de Encümen Adayı Çadırcı’yı heyecanlandırdı. 

Alınan bu destek Başkan Adayı Fevzi Demirkol’u ve Encümen Adayı Metin Çadırcı’yı gönülden memnun etti. Açılışa Şanlıurfa Ticaret Odası eski Başkanı İsmail Demirkol'da katıldı.

 

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2014, 15:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER