banner6

Şehit Mustafa Sarı alt geçidi trafiğe açıldı

Atatürk Caddesi’ni Kenan Evren Bulvarı’na bağlayacak büyük projesinin en önemli ayağını oluşturan ve Şehit Komiser Mustafa Sarı’nın adının verildiği alt geçitten ilk olarak Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz geçti.

Şehit Mustafa Sarı alt  geçidi trafiğe açıldı

Şehit Mustafa Sarı alt

geçidi trafiğe açıldı

 

  ADANA (İHA) - Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından Sular’da yaptırılan ve Şehit Komiser Mustafa Sarı’nın adının verildiği alt geçit trafiğe açıldı. 

  Adana Demirspor Kulübü eski binası başta olmak üzere bir çok binanın kamulaştırılarak yıkılmasının ardından başlayan alt geçit çalışması tamamlandı. Büyükşehir Belediyesi’nin Atatürk Caddesi’ni Kenan Evren Bulvarı’na bağlayacak büyük projesinin en önemli ayağını oluşturan ve Şehit Komiser Mustafa Sarı’nın adının verildiği alt geçitten ilk olarak Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz geçti.

  Restorasyon çalışmaları süren Ali Münif Yeğenağa Caddesi’nde kullanılmak üzere hazırlanan lastik tekerlekli tramvaya binen Zihni Aldırmaz, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Nermin Akray ve diğer belediye yöneticileri alkışlar eşliğinde Mustafa Sarı Alt Geçidi’nden geçtiler.

  Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Şehit Polis Mustafa Sarı Alt Geçidi’nin açılmasıyla Atatürk Caddesi’nin Kenan Evren’e bağlandığını ve Adana’nın kuzeyden güneye yeni bir ana arter kazandığını söyledi.

  Emeği geçenlere teşekkür eden Zihni Aldırmaz, “Alt geçidi tamamladık ve Adanalılar’ın hizmetine açtık. Hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

  Alt geçidin trafiğe açılmasının ardından Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, açılışa katılan bürokratlara karanfil dağıttı.

 

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2014, 16:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER