banner6

Seydi amcanın yolunu kestiler!

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Seyit Eyyüpoğlu, partisinin yoğun seçim çalışmasını bireysel olarak sürdüren az sayıdaki milletvekili arasında yer alıyor.

Seydi amcanın  yolunu kestiler!

 Seydi amcanın

 

 

yolunu kestiler!

 

 

 

Sedat ATİLLA

ŞANLIURFA(İLKHABER) - AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Seyit Eyyüpoğlu, partisinin yoğun seçim çalışmasını bireysel olarak sürdüren az sayıdaki milletvekili arasında yer alıyor. Bir buçuk aydır memleketi Şanlıurfa’da olan ve 30 Mart yerel seçimlerinde mahalle mahalle, ilçe ilçe, köy köy dolaşarak partisine destek isteyen Eyyüpoğlu’nun önü Viranşehir –Şanlıurfa Karayolunda kesildi.

 

Bir grup vatandaş aracın içinde Seyit Eyyüpoğlu’nun olduğunu görünce, Ceylanpınar’daki bir köy yolunun sorununun çözümü için aracını durdurarak Seyit Eyyüpoğlu’ndan yardım istedi. Vatandaşların köy yolu sorununun çözümüne anında çözüm arayan Eyyüpoğlu, yetkililerle görüştü.  Ceylanpınar’lı vatandaşların köy yollarındaki sorunun çözüme kavuşturulduğu öğrenildi.

 

Seydi amca her yerde.

 

Şanlıurfa’da vatandaşların kendilerine yakın gördüğü için ‘Seydi amca’ diye hitap ettiği Milletvekili Eyyüpoğlu, 30 Mart’a sayılı günler kala seçim çalışmalarını sürdürüyor. Şanlıurfa Merkez ve ilçelerinde çalışmalarını sürdüren Eyyüpoğlu’nun 1.5 aydır Şanlıurfa’da girmediği mahalle, ziyaret etmediği ilçe kalmadı. Esnaf ziyaretlerini de ihmal etmeyen Eyyüpoğlu, sabahın erken saatlerinden gecenin geç vakitlerine kadar vatandaşlarla bir araya geliyor.

 

Türkiye düşmanlarına millet cevap verecek.

 

Doğal tavırlarıyla ve konuşmasıyla Şanlıurfa’lı vatandaşların gönlünde taht kuran Seyit Eyyüpoğlu, partisinin düzenlediği mitinglerde ve mahalle toplantılarında yaşanan son gelişmelerle ilgili Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a da destek veriyor. Sık sık Amerika ve İsrail’i eleştiren Seyit Eyyüpoğlu ‘Bu seçim başka seçim. Her zamankinden daha farklı bir seçim. Bu seçim Seyit Eyyüpoğlu’nun, AK Parti adaylarının ya da başka bir partilinin seçimi değil, Türkiye’nin kader seçimidir. Son günlerde yaşanan gelişmeler malumunuz. Ülkemiz üzerinde ciddi oyunlar oynanıyor. Türkiye’yi karanlık günlerine geri döndürmek istiyorlar. Bu yüzden de direk olarak milletin adamı Sayın Başbakanımızı hedef alıyorlar. İstiyorlar ki Tayyip Erdoğan gitsin, Türkiye yoksul, istikrarsız günlerine geri dönsün. Milletimiz 30 Mart’ta Türkiye üzerinde oynanan oyunları bozacak ve sandıkta gerekli cevabı Türkiye düşmanlarına verecektir’ şeklinde konuşuyor.

 

Milletvekili Eyyüpoğlu'nun seçim gezilerine, oğlu Abdurrahman Eyyüpoğlu'da eşlik ediyor.

 

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2014, 17:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42