“Sonsuza kadar gönlümüzde yaşayacak”

Türk-İş 4. Bölge Temsilcisi Gülnar Mustafaü Kemal Atatürk’ün ebediyete intikal edişinin yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı

“Sonsuza kadar gönlümüzde yaşayacak”

“Sonsuza kadar gönlümüzde yaşayacak”

 

ADANA(İLKHABER)-Türk-İş 4. Bölge Temsilcisi Edip Gülnar, Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikal edişinin 76’nci yıldönümü dolayısıyla yazılı bir mesaj yayınladı.

Gülnar, “Cumhuriyetimizin kurucusu, büyük komutan, eşsiz devlet adamı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü aramızdan ayrılışının 76’ncı yılında, ulus olarak saygı, sevgi, şükran ve özlemle anıyoruz” dedi.

Türk-İş 4. Bölge Temsilcisi Edip Gülnar, mesajında özetle şunları söyledi:

“Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk, sadece milletimizin değil, bütün insanlığın sevgisini ve saygısını kazanmış bir liderdir. Medeni ve modern dünya ile bütünleşme yolunda yapılması gerekenleri dönemin zorlu şartları altında, cesaretle uygulamış bir liderdir. Türk ulusunun kurtarıcısı, çağdaş Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, eşsiz devlet adamı Mustafa Kemal Atatürk sonsuza kadar gönlümüzde yaşayacak, icraatları, ilkeleri ve fikirleri ülkemizin geleceğine yön vermeyi ilelebet sürdürecektir. Cumhuriyetimizin kurucusu, milletimizin unutulmaz lideri, büyük komutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü O’nun şahsında dava ve silah arkadaşlarını, İstiklal mücadelemiz tüm kahramanlarını bir kez daha sevgi, saygı, şükran ve rahmetle anıyorum.”

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2014, 16:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2