banner6

Sözlü'den kaliteli yol sözü

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Sarımazı-Ceyhan Karayolunu Avrupa standartlarında yapacaklarını söyledi.

Sözlü'den kaliteli yol sözü

Sözlü'den kaliteli yol sözü

 

 

 

  ADANA (İHA) - Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Sarımazı-Ceyhan Karayolunu Avrupa standartlarında yapacaklarını söyledi. 

  MHP Merkez Disiplin Kurulu Başkanı A. Fatin Özdemir, Ceyhan İlçe Başkanı Nurettin Çetiner, MHP Ceyhan Belediye Başkan Adayı Ali Duru ile birlikte önce sanayi sitesinde esnaf gezisi düzenleyen Sözlü, akşam saatlerinde de Ceyhan’ın en büyük beldesi olan Sarımazı’da halka hitap etti.

  Sözlü, burada yaptığı konuşmada, 15 yıldır Ceyhan’ın Belediye Başkanlığı'nı Sarımazılılar'ın desteği ile yürütüp iktidar nimetleri görmeden sürdürdüğü başkanlığı şimdi Adana’da gerçekleştirmek istediğini belirterek, “18 aydır uzak-yakın Adana’nın her tarafını arşınladım. Seçime 19 gün kaldı. 31 Mart’tan sonra da Adana Büyükşehir Belediye Başkanı olarak aranıza gelip sizleri selamlayacağım inşallah” dedi.

  MHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Sözlü, yıllardır Ceyhan- Sarımazı yolunun yapılması için defalarca yetkililere anlattığını, ancak hep kulak arkası edildiğini kaydederek, “30 Mart’tan sonra İl Özel İdareleri Büyükşehirlere bağlanıyor. Yıllardır yapılamayan bu yolu Avrupa standartlarında yapmak bize nasip olacak. Sarımazı, Enerji İhtisas Bölgesi içerisindedir. Ayrıca buraya kurulacak yeni organize sanayi sitesi ile gelecekte büyük nüfus ile ekonomisi de güçlenecektir. Bu nedenle bu yol, AB standartlarına kavuşturulacaktır” diye konuştu.

  Sarımazı’nın 20 yıl önce belediyelik olduğunu ve iki belediye başkanının yöreye hizmet verdiğini belirten MHP Ceyhan Belediye Başkan Adayı Ali Duru, her iki başkana da verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Duru, bundan sonra onların verdiği hizmetlerden daha fazlasını vereceklerini belirterek, ”Her şeyi sizin ayağınıza getireceğiz. Ceyhan Belediyesi, Adana Büyükşehir Belediyesi artık hizmetinizde olacaktır” dedi.

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2014, 16:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42