Sözümüzü tutmanın sevincini yaşıyoruz

Yüreğir Belediye Başkanı Çelikcan, sokakları asfaltlanan Dadaloğlu Mahallesi vatandaşlarıyla sohbet ederken, sevincini şöyle dile getirdi:

Sözümüzü tutmanın sevincini yaşıyoruz

Sözümüzü tutmanın sevincini yaşıyoruz

 

 

ADANA(İLKHABER) - Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan bu güne kadar verdiği bütün sözleri yerine getirdiğini belirterek, “Ben hiç bir zaman vatandaşlarımıza yerine getiremeyeceğim bir söz vermedim.  Ne yapacağız dedimse bunu büyük ölçüde gerçekleştirdik. Devam eden projelerin tamamlanmasıyla verdiğimiz bütün sözleri yerine getirmiş olacağız.” dedi.

 

Dadaloğlu Mahallesinde yapılan yol çalışmalarını yerinde inceleyen Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan vatandaşlara hizmet etmekten büyük mutluluk duyduğunu, yol çalışmalarının kesintisiz olarak devam edeceğini belirtti. Görev yaptığı süre içerisinde 20 yılda yapılan yol çalışmasından daha fazla yol çalışması yaptığını belirten Başkan Çelikcan, “ Bu güne kadar 435 bin ton asfalt çalışması yapıldı. Yüreğir'de yol sorunun büyük ölçüde çözdük. Çalışmalarımızı aksatmadan devam ettiriyoruz.” dedi.

Yüreğir'in bütün mahallelerinde bundan önce yol çalışması yapıldığını belirten Başkan Çelikcan “Geçtiğimiz yıllarda öncelikli olarak çok acil ihtiyacı olan yerleri tamamladık. Şimdi ise girdiğimiz mahallelerin yol sorununu bitirip öyle çıkıyoruz. Yollarımız tertemiz oluyor.” dedi.

ÇALIŞMALAR BİR KOLDAN DEVAM EDİYOR

 

 Yol ekiplerinin yeni yolların açılması ve yeni açılan yollara stabilize serilmesi işlerine devam ettiğini belirten Başkan Çelikcan “Ekiplerimiz bir tarafta kaplama çalışmasını devam ettirirken diğer taraftan da köylerde çalışmalarını sürdürüyor. Yüreğir'in bütün mahallelerine eşit hizmet götürmenin gayreti içerisindeyiz.” diyerek yol çalışmalarının bir kaç koldan devam ettiğini belirtti.

 

Dadaloğlu Mahalle Muhtarı Abdulvahap Alyar ve vatandaşlar Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan ve ekibine teşekkür ettiler. Yollarının tertemiz olduğunu belirten Mahalle Muhtarı Alyar “Mahallemizin uzun yıllar yol sorunu olmayacak. Bütün sokaklarımız pırıl pırıl oldu. Teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2015, 15:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2