Sözütek: Bizim gönlümüz ve kapımız herkese açık

Elekktrik ve Elektronikçiler Federasyonu Başkan Vekili ve Adana ESOB'bağlı Adana Elektrik Teknisyenleri Esnaf ve Sanatkarlar Odası (AETESO) Başkanı İsmail Abike ile yönetim kurulu üyeleri, Adana ESOB Yeni Başkanı Nihat Sözütek'e tebrik ziyaretinde bulundular.

Sözütek: Bizim gönlümüz ve kapımız herkese açık

Sözütek: Bizim gönlümüz ve kapımız herkese açık

 

 

 

ADANA(İLKHABER) - Elekktrik ve Elektronikçiler Federasyonu Başkan Vekili ve Adana ESOB'bağlı Adana Elektrik Teknisyenleri Esnaf ve Sanatkarlar Odası (AETESO) Başkanı İsmail Abike ile yönetim kurulu üyeleri, Adana ESOB Yeni Başkanı Nihat Sözütek'e tebrik ziyaretinde bulundular.

 

Birlik Başkan Vekili Nihat Sözütek'i, makamında AETESO Başkan Yardımcısı Serdal Şenyürek, Yönetim Kurulu Üyeleri Can Baş, Selçuk Sunter, Şadi İnep ile ziyarette bulunan Başkan Abike, "Hayırlı uğurlu olsun, size ve yönetiminize başarılar diliyorum. Burada güzel şeyler oluyor. Bazı insanlar ile ilk defa karşılaştık, öpüştük. Barış ve kardeşlik adına insanları biraraya getirmek de çok önemli. Olumlu ve başarılı çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyorum.Siz mütevazi insansınız, bunu biliyoruz. Bunu başarmak çok önemli. Kutluyorum"dedi.

 

Başkan Sözükek de, Başkan Abike ve yönetimine, nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederken, "Burası hepimizin ortak yeri. Kimsenin babasının malı değil. Geçmiş geride kaldı. Eğer küsmüş,darılmış kişiler varsa ve burada biraraya gelirse bundan mutluluk duyarız. Bu benim değil hepimizin başarısıdır. Bizim gönlümüz de kapımız da herkese açıktır"diye konuştu.

 

Başkan Sözütek, misafirlerini kapıya kadar giderek, öperek uğurlarken, ilgi ve desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2015, 16:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2