banner6

SP Adana il Başkanı Gözütok: Kilit partiliz

Saadet Partisi (SP) Adana İl Başkanı Mustafa Gözütok, yerel seçimlerde aldıkları 1,5 milyon oyla cumhurbaşkanlığı seçimlerinde kilit parti konumuna geldiklerini söyledi.

SP Adana il Başkanı Gözütok: Kilit partiliz

SP Adana il Başkanı Gözütok: Kilit partiliz

 

  

  ADANA (İHA) - Saadet Partisi (SP) Adana İl Başkanı Mustafa Gözütok, yerel seçimlerde aldıkları 1,5 milyon oyla cumhurbaşkanlığı seçimlerinde kilit parti konumuna geldiklerini söyledi. 

  Gözütok, düzenlediği basın toplantısında, 30 Mart yerel seçimlerinin rakamsal sonuçları açısından değil, yaşanan süreci tüm boyutlarıyla ve seçimde oluşturulan atmosferle değerlendirmenin daha doğru olacağına inandıklarını söyledi.

  Yapılan seçimlerin rakamsal sonuçları itibariyle Saadet Partisinin  son genel seçimlere göre oylarını arttırarak çıktığını vurgulayan Gözütok, “Alınan 2.8’lik oy oranının, partisi bölünmüş ve liderini kaybetmiş bir siyasi hareket için şimdilik iyi bir sonuç olduğunu da ifade etmek istiyor ve aldığı 1,5 milyon oyla Saadet Partimizin önümüzdeki Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde kilit parti konumuna geldiğini dikkatlerinize sunuyorum” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2014, 15:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42