banner6

Süleyman Çelik’den Avuka’ya ziyaret

Siyasetçi ve İş İnsanı Süleyman Çelik,   Küresel Gazeteciler Konseyi Mardin İl Temsilciliği’ne atanan Adnan Avuka’yı temsilcilik bürosunda ziyaret etti.

Süleyman Çelik’den Avuka’ya ziyaret

MARDİN(İLKHABER)- Siyasetçi ve İş İnsani Süleyman Çelik,   Küresel Gazeteciler Konseyi Mardin İl Temsilciliği’ne atanan Adnan Avuka’yı temsilcilik bürosunda ziyaret etti. Ağırlıklı olarak Mardin’in gelişmesinin konuşulduğu ziyarette Mardin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Çelik de hazır bulundu,

Adnan Avuka’nın Küresel Gazeteciler Konseyi Mardin il Temsilciliğine atanmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren İş İnsanı Çelik, “Adnan Bey ülkesini seven Mardin’in tanıtımı konusunda büyük emek veren bir insandır. Avuka iyi bir gazetecilik yapmanın yanı sıra, memleketimizin sorunları ve memleketin kalkınması için canla, başla çalışan bir arkadaşımızdır. Ben önceki valimizden ülke sevdalısı Adnan Avuka’nın adının bir parka, cadde veya sokağa verilmesini rica ettim ama yapmadı. Şimdi bu yeni görevi beni çok sevindirdi” dedi.

                      AVUKA’DAN ÇELİK’E TÜRK BAYRAKLI YAKA ROZETİ

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gazeteci ve Fotoğraf Sanatçısı Adnan Avuka,   “Süleyman Beyi uzun yıllardır tanırım. Yıllardır doğru ve gerçek anlamda siyaset yapan bir iş insanımızdır. Özellikle teröre karşı çıkan bir kişiliği vardır. Her zaman Mardin’de  huzur ve güveni sağlamak için var gücü ile çalışan bir arkadaşımızdır. Benim için ziyareti çok anlamlıdır. Bu anlamlı ziyaretinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum” dedi. Avuka, iş insanı Çelik’e Türk Bayraklı bir yaka rozeti taktı.

  

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42