Suyunuz akacak

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Çelik, Hilvan’da seçim bürosunun açılışında beklenen müjdeyi verdi:

Suyunuz akacak

Suyunuz akacak

 

 

 

 

Sedat ATİLLA

ŞANLIURFA(İLKHABER) - Seçim çalışmaları kapsamında Hilvan'a giden AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı eski Çalışma Bakanı Faruk Çelik, seçim bürolarının açılışını yaparak Hilvanlılara ayın 15 Ekim’de musluklarından suyun akacağı müjdesini verdi.

 

Miting havasında geçen açılışa çok sayıda vatandaş ve partili katıldı. Açılış öncesinde ve sonrasında esnaf ziyareti de yapan Çelik'e ilgi oldukça yoğundu.

 

Şanlıurfa AK Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve parti yöneticilerinin de iştirak ettiği seçim bürosu açılışında konuşan Faruk Çelik, “Siyaset hizmet işi, laf işi değildir. Konuşmak kolay, iş yapmak çok zor, sorun çözmek çok zor.” dedi.

 

GENÇLİK MERKEZİ BİTTİ

Kalabalığa müjdeli haberler veren Çelik, “36 metrelik feribotun devrini belediyemize gerçekleştirerek Hilvan'a geldik. Gençlik Merkezi bitti, kısa sürede açılışını yapacağız” diye konuştuktan sonra Hilvanlıların merakla beklediği su konusuna değindi.

 

Hilvan'ın su konusunu bildiğini söyleyen Çelik, sorunun kendilerinden kaynaklanmadığını, geçmiş tarihli olduğunu belirterek, “15'inde su musluklardan akacak” dedi.

 

Kalabalığın yoğun alkışı karşısında Faruk Çelik, “Sözümüzün eriyiz, Hilvan'ın neferiyiz” ifadelerini kullandı.

 

DEVLET HASTANESİ ARALIK AYINDA

Diğer ilçelerde olduğu gibi Hilvan'da da önemli hizmetlere imza attıklarını belirten Çelik, “Olimpik yüzme havuzu bitti, futbol sahası bitti. 4 lisenin yapımı devam ediyor. Devlet Hastahanesini Aralık ayında Hilvanlıların hizmetine sunacağız” diye konuştu.

 

ŞEHİR HASTANESİ

Sağlık alanındaki hizmetlerine değinen Çelik, “Bakanlar kurulundan karar çıkıyor, bin 700 yataklı Şehir Hastahanesini, Ankara ve İstanbul'dan sonra Urfa’mıza kazandıracağız.” İfadesini kullandı.

 

AK PARTİ’YE KATILIM

Mehmet Arkan Seçim Bürosunun açılış konuşmalarının ardından Anadolu Partisi İl Başkanı Ferit Nite ve Yönetim Kurulu Üyeleri AK Partiye geçti. AK Parti rozetini takan Faruk Çelik, hayırlı olsun temennisinde bulundu.

 

Faruk Çelik'in Hilvan ziyaretine Şanlıurfa AK Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve parti yöneticilerinin yanı sıra Milletvekili Adayları Mehmet Kasım Gülpınar, Mehmet Arkan, Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, Siverek Belediye Başkanı Resul Yılmaz eşlik etti.

Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2015, 16:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2