Tarım Fuarı’nın gözdesi oldular

16-20 Eylül 2015 tarihleri arasında Adana-Mersin Karayolu üzerinde bulunan Çukobirlik tesislerinde Elka Fuarcılık tarafından düzenlenen Uygulamalı Çukurova Tarım Fuarı'nın gözdesi Kızıler İnşaat-Çelik Silo oldu..

Tarım Fuarı’nın gözdesi oldular

Tarım Fuarı’nın gözdesi oldular

 

 

ADANA(İLKHABER) - 16-20 Eylül 2015 tarihleri arasında Adana-Mersin Karayolu üzerinde bulunan Çukobirlik tesislerinde Elka Fuarcılık tarafından düzenlenen Uygulamalı Çukurova Tarım Fuarı'nın gözdesi  Kızıler İnşaat-Çelik Silo oldu..

Adana’da ilk kez yapılan fuar firmaların yanı sıra vatandaşlar tarafından da yoğun ilgi gördü. Fuara Adana dışından da firmalar yoğun ilgi gösterirken, fuarın gözdesi Türkiye’de sektörünün öncü firmalarından olan Kızıler İnşaat-Çelik Silo oldu. Fuarda stant kuran Adana firması Kızıler İnşaat-Çelik Silo yoğun ilgi gördü.

Açılan fuarda kendilerini ziyaret edenlere teşekkür eden Kızıler İnşaat-Çelik Silo Yönetim Kurulu Başkanı Makine Mühendisi Mustafa Uğur Kızıl, “ Adana’nın tanıtımı için yapılan bu büyük  organizasyonda  emeği geçenlere, burada bizi ziyaret eden dostlarımıza ve Adanalılara teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. 

1989 yılında kurulmuş Adana merkezli Türkiye’nin 24 ayrı noktasında şantiyesi bulunan Adana firması Kızıler İnşaat’ın  faaliyet alanları arasında altyapı inşaatı, bina inşaatı ve çelik silo montaj ve inşaatı bulunmakta.

FUAR ADANA’YA BÜYÜK KATKI YAPTI

Adana’da fuarcılık konusunda akla ilk gelen isimlerden olan Bülent Yamaç’ın hayata geçirdiği bu fuar organizasyonunun son derece olumlu bir gelişme olduğuna değinen Kızıl konuşmalarını şöyle sürdürdü, “Tarım stratejik önemi olan bir sektör olduğundan tarımın ve çiftçinin desteklenmesi gerekiyor. Bu anlamda Bülent Yamaç ile bu organizasyonda emeği geçenleri tebrik etmek gerekiyor. Kendisinin Adana ekonomisinde, Adana kalkınmasında, Adananın güçlenmesinde Adana’da doğmuş-Adana’da büyümüş, Adana’da yaşayan ve vergisini Adana’ya yatıran bir Adana evladı olarak üstüne düşen vazifeyi maddi-manevi anlamda gönül rahatlığıyla yerine getirdiğini düşünmekteyim. Bu fuarda sektörün içindeki firmalar, kendilerini vitrine çıkartıp takdim etme şansı elde ettiler. Elka Fuarcılık’ın  uluslar arası düzeyde bir fuar yapması en büyük temennimizdir.

 

 

Güncelleme Tarihi: 21 Eylül 2015, 18:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2