banner6

TDH’den Sarıgül’e çağrı

Türkiye Değişim Hareketi (TDH) gönüllüleri, Mustafa Sarıgül’e çağırı yaparak, Türkiye Değişim Hareketini partileştirip, ertelenen değişimi gerçekleştirmek üzere göreve çağırdı.

TDH’den Sarıgül’e çağrı

Bayram BULUT

ADANA (İLKHABER)-Türkiye Değişim Hareketi (TDH) gönüllüleri, Mustafa Sarıgül’e çağırı yaparak, Türkiye Değişim Hareketini partileştirip, ertelenen değişimi gerçekleştirmek üzere göreve çağırdı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Türkiye Değişim Hareketi Adana İl Başkanı Edip Oruç, TDH kadroları olarak kamuoyundaki beklentilerin karşılık bulması için Mustafa Sarıgül'ü Türkiye Değişim Hareketini partileştirip ertelenen değişimi gerçekleştirmek üzere göreve çağırdı. Türkiye'nin her yerinde yapılanmış ülke genelindeki mitingleriyle büyük heyecan yaratmış bir siyasi hareketin devam etmesi gerektiğini vurgulayan Oruç, açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

“Türkiye Değişim Hareketi; Lideri Sn. Mustafa Sarıgül'le 10 yıl önce değişim için yola çıkmış, Türkiye'nin her yerinde yapılanmış ülke genelindeki mitingleriyle büyük heyecan yaratmış bir siyasi harekettir.

İktidar iddiasıyla partileşme sürecine girdiğimiz dönemde ana muhalefet partisinde ilginç bir şekilde genel başkan değişikliğinin gerçekleşmesi ve gündem olmasından dolayı TDH lideri Sayın Sarıgül büyük bir fedakârlık göstererek parti kurmayı ertelemiştir. Ancak beklentiler karşılık bulmamış geçen bu süreçte değişim ihtiyacı daha da artmıştır.

Sayın Sarıgül, Belediye başkanlığı döneminde; marka projeler üretip, sorunlara hızlı çözüm bulması yanı sıra ötekisi olmayan anlayışla ülkenin bütününde herkese ve her kesime yaptığı hizmetlerle bilinmektedir. Ülkemizin birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğu bugünlerde Sayın Sargül'e ve yönetim anlayışına büyük bir teveccüh vardır. TDH kadroları olarak kamuoyundaki beklentilerin karşılık bulması için Mustafa Sarıgül'ü Türkiye Değişim Hareketini partileştirip ertelenen değişimi gerçekleştirmek üzere göreve çağırıyoruz.”

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER