banner6

Temizyürek ve Atabay'ın nişanında siyasiler buluştu

İki siyasi rakip olan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çukurova Belediye Başkan Adayı Ali Uğur Akbaş ile Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve halen Çukurova Belediye Başkanı olan Yıldıray Arıkan, ilk kez bir nişan töreninde bir araya geldi.

Temizyürek ve Atabay'ın  nişanında siyasiler buluştu

ADANA(İLKHABER) -  Akbaş ve Arıkan, birbirlerine başarılar diledikten sonra bir süre aynı masada oturup sohbet ettiler.

Çukurova Belediyesine ait Evlendirme Dairesi Salonu’nda düzenlenen Mehmet Atabay ve Nimet Temizyürek’in nişan töreninde karşılaşan MHP Çukurova Adayı Ali Uğur Akbaş ve CHP Büyükşehir Adayı Yıldıray Arıkan, birbirlerine başarı dileklerini ilettiler. Akbaş ve Arıkan, oldukça neşeli geçen gecede bir süre kendilerine ayrılan masada oturdular. Davetlilerin de ilgisini gören Akbaş ve Arıkan, samimi bir şekilde birbirlerine başarı dileklerinde bulundular. Ali Uğur Akbaş ve Yıldıray Arıkan, siyasi rakip olmalarına rağmen arkadaş ve dost olduklarını ifade ettiler.

Ali Uğur Akbaş ve Yıldıray Arıkan, yaptıkları seçim sohbetinin ardından ise genç çiftler Mehmet Atabay- Nimet Temizyürek’in yanına giderek onları tebrik edip mutluluk dilerken,”İnşallah düğününüze de geliriz. Birbirinizi üzmeyin. Tebrik ediyoruz.”dediler.  Akbaş ve Arıkan, genç çiftlerle birde hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra salondan yine birbirlerine başarı dileklerini sunarak ayrıldılar.

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2014, 17:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER