banner6

Topbaş, Büyükşehir Belediyesi'ni istedi

Ak Parti Adana İl Binasını ziyaret eden Kadir Topbaş, "Adana içinde bulunduğu konumu hak etmiyor" dedi

Topbaş, Büyükşehir Belediyesi'ni istedi
Topbaş, Büyükşehir Belediyesi'ni istedi


 

  ADANA (İHA) - İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, bir dizi temaslarda bulunmak için geldiği Adana'da, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Adana İl Başkalığını da ziyaret etti. 

  AK Parti Adana İl Başkanı Ziyaettin Yağcı ve Yönetim Kurulu üyeleri, Kadın Kolları İl Başkanı Emine Karaköse ile belediye başkanları Ahmet Zenbilci, Azim Öztürk ve Mahmut Çelikcan, Kadir Topbaş'ı il binasının önünde karşıladılar.

  Daha sonra İl Başkanı Ziyaettin Yağcı'nın makam odasına geçen Kadir Topbaş, burada Yağcı'ya bir plaket takdim etti.

  Başkan Topbaş'ın AK Parti Adana İl Başkanlığı ziyareti, partililerle yaptığı toplantı ile devam etti.

  Toplantı salonunda Adana il yönetim kurulu üyeleri, belediye başkanları, ilçe teşkilatları, il genel ve belediye meclis üyeleri, kadın ve gençlik kolları ile bir toplantı yapan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, "Osmaniye Valisi Celalettin Cerrah'ın misafiri olarak bölgeye gelmiştim. Adana'dan aldığımız davetleri geri çeviremezdik, onun için şimdi de Adana bulunuyoruz. Edindiğim izlenimler kadarıyla, Adana içinde bulunduğu konumu hak etmiyor. AK Parti aldığı oy oranıyla bu ilimizde de birinci parti konumunda. Fakat Adana Büyükşehir Belediyesi bizde değil. Recep Tayyip Erdoğan gibi bir dünya liderine sahip olan partimize bu durum yakışmıyor. Yaklaşan yerel seçimlerde, Ziyaettin Yağcı gibi bir ağabeyin önderliğinde büyükşehir belediyesini de kazanarak en başarılı sonucu alacağınıza inanıyorum. Bütün teşkilatlarımıza yürekten başarılar dilerim" dedi.

  AK Parti Adana İl Başkanı Ziyaettin Yağcı ise ziyaret dolayısıyla duyduğu memnuniyeti dile getirip, Başkan Topbaş'a teşekkür etti.

  Ziyaettin Yağcı yaptığı kısa konuşmada şunları söyledi:

  "Belediye başkanımızın bizi kırmayıp ziyaretimize gelmesi, bizler için büyük bir onurdur. Kendisinin anlatacağı tecrübelerini can kulağı ile dinlemenizi tavsiye ediyorum. Çünkü Sayın Topbaş Genel Başkanımız ve Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın yol arkadaşlarındandır. Ben Belediye Başkanlığı görevinde ve bundan sonraki hayatında kedisine başarılar diliyorum."

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER