banner6

Toplum Destekli polislerden Covid-19 vurgusu.. Önlemlere uyalım!

Toplum destekli polisler hem maske dağıttı, hem de vatandaşları Covid-19 konusunda bilgilendirdi.

Toplum Destekli polislerden Covid-19 vurgusu..  Önlemlere uyalım!

Bayram BULUT

ADANA (İLKHABER)-Toplum destekli polisler hem maske dağıttı, hem de vatandaşları Covid-19 konusunda bilgilendirdi.

Adana’nın Seyhan İlçesi’nde Toplum Destekli Polisler tarafından Covid-19 tedbirleri kapsamında maske, mesafe ve temizlik konusunda vatandaşlar uyarıldı. Polisler maskesi olmayanlara maske verdi ve yanlarında getirdikleri dezenfektanları ekipler vatandaşların ellerine sıktı.

ALINAN ÖNLEMLERE UYALIM

Dünyayı etkisi altına alan Covid-19 pandemisi ülkemizde ve kentimizde de etkisini sürdürmeye devam ediyor. İnsanları hayatlarından eden bu virüse karşı uyarılar sıklıkla geliyor. Sağlık Bakanlığı tarafından yaşanan süreç ile ilgili her gün paylaşımlar yapılıyor. Vatandaşların alınan önlemlere uyulması isteniyor. Ancak hala birçok vatandaş bilinçsizce davranmaya devam ediyor.

BİLGELENDİRİLDİLER

Adana Toplum Destekli Şube Müdürlüğü ekipleri vatandaşları pandemi ile ilgili bilgilendirmeye devam ediyor. Kent merkezinde, mahallelerde, sokaklarda dolaşan ekipler yanlarında dezenfektan şişesi ve maskelerle dolaşıyor. Ekipler, Covid-19 tedbirleri kapsamında maske, mesafe ve temizlik konularında bilgilendirmeler yapılarak maske dağıtımını gerçekleştirdi.

MASKE DAĞITTILAR

Seyhan İlçesi’nde gerçekleştirilen bilgilendirme çalışmaları esnasında polisler maskesi olmayanları uyararak, onlara maske verdi. Polis bilgilendirme yaptığı kişilerinde ellerine dezenfektan sıkarak ellerini dezenfekte etmelerini sağladı.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER