banner6

Torun: Adana'nın doktoru olacağız

AK Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, “Hizmetsizlik hastalığına mahkum edilen Adana'nın doktoru olacağız” dedi.

Torun: Adana'nın doktoru olacağız

ADANA (İHA) -  Torun, Akıncılar ve Yavuzlar mahallerindeki seçim bürolarının açılışında, sahip olduğu zengin potansiyele rağmen Adana’nın layık olduğu hizmetlerle buluşamadığını, bunun da olumsuzluğunun vatandaşlara yansıdığına dikkat çekti. “Adana çok kan kaybetti” diyen Torun, “30 Mart seçimlerinde sandıktan hizmet çıkacak. Kısır çekişmeler ve kavgalarla, adeta hasta yatağına konulan, hizmetsizlik hastalığına mahkum edilen Adana’nın doktoru olacağız. Adana’mızı hizmetlerimizle yoğun bakıma alıp, hasta yatağından kaldıracağız” şeklinde konuştu.

  Adana’nın gelişip kalkınması, hak ettiği hizmetleri alabilmesi, gerçek anlamda belediyecilik hizmetleriyle buluşması, daha mutlu bir toplum oluşturulabilmesi için hedeflerinin çok büyük olduğunu kaydeden Torun,”Yüreğimizdeki Adana sevgimizi hiç kimse ölçemez. Bu kenti ayağa kaldıracak projelerimizle hiç kimse yarışamaz. Adanalı hemşehrilerimiz, birlikte yaşadığımız bu kentin her alandaki kötü gidişine son verecek. 30 Mart, Adanalının yüzünün daima güleceği bir bayramın ilk günü olacak” diye konuştu.

 

  "HİZMET TABLOSUNDAKİ EKSİKLİK TAMAMLANACAK"

  AK Parti Adana Milletvekilleri Necdet Ünüvar, Mehmet Şükrü Erdinç ve 22. Dönem Milletvekili Recep Garip ile Yüreğir Belediye Başkanı ve Adayı Mahmut Çelikcan’ın da katıldığı Yavuzlar ve Akıncılar Mahallerindeki açılış törenlerindeki konuşması sık sık alkış ve sloganlarla kesilen Torun, ilçe belediyelerinin, büyükşehir belediyesinin desteğinden yoksun şekilde hizmet üretme döneminin de artık geride kalacağını ifade etti. Torun, “Adanalı hemşehrilerimizin sağduyu ve teveccühleriyle Büyükşehir Belediyesi’nde göreve geldiğimizde, ilçe belediyelerimiz ile kol kola verip sorunları bir bir çözeceğiz. Tüm ilçelerimizde yatırım atağı başlatacağız. 30 Mart seçimlerinde,  Adanalı hemşehrilerimizin hizmet tablosundaki eksikliği tamamlayacaklarına ve Büyükşehir Belediyesi’ni gerçek anlamda AK Belediyecilik ile buluşturarak, Adana’yı hak ettiği kalıcı hizmetlerle buluşturacaklarına olan inancım tamdır” dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2014, 16:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER